Mtgox

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Mtgox

Мнениеот caaxy » 18 Дек 2014, 14:34

Това получих преди малко :whistle: :violin:

To whom it may concern,

I, as the bankruptcy trustee of MtGox, Co. Ltd. (“MtGox”), send this e-mail to provide information regarding the bankruptcy proceedings.

For the purpose of obtaining support from a technical perspective, I have determined Payward group (“Kraken”, https://www.kraken.com/), a company operating a bitcoin exchange under the name of Kraken, to be the supporting company of the bankruptcy proceedings. Therefore, from here on, I will receive support from Kraken in relation to the bankruptcy proceedings (for the avoidance of doubt, Kraken does not assume MtGox’s business). For the details of Kraken’s support, etc., please find the attached PDF “Announcement of Determination of Supporting Company for MtGox Bankruptcy Proceedings”. In addition, please refer to Kraken’s website (https://www.kraken.com/) for its profile.

As for the bankruptcy proceedings going forward, although the date has not been fixed yet, I plan to start accepting the filing of the proof of claims from around April 2015. I will continue to conduct the business of bankruptcy trustee properly, and your kind cooperation would be greatly appreciated.

This email address ([email protected]) is used only for the purpose of sending messages, and we are unable to check and respond to any replies to this email address.

Since we plan to provide the information regarding the bankruptcy proceedings by posting it on the website hosted by the bankruptcy trustee (http://www.mtgox.com/), please check this website periodically.

Bankrupt MtGox Co., Ltd. Bankruptcy trustee Attorney-at-law Nobuaki Kobayashi
Прикачени файлове
Announcement of Determination of Supporting Company for MtGox Bankruptcy Proceedings.pdf
(220.94 KiB) 350 пъти
Аватар
caaxy
 
Мнения: 105
Регистриран на: 07 Ное 2013, 15:47

Re: Mtgox

Мнениеот Muhata » 13 Яну 2015, 20:50

Пичове аз съм нов и искам да попитам някои знае ли какво трябва да се направи при положение че аз имах евро в www.mtgox.com и си ги бях изпратил около 20 дни преди да се случи случилото се. Но изглежда те не са ми ги били изпратили и сега когато проверя виждам че са ми в сметката от съпорта не ми отговарят някакви съвети.
Muhata
 
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Яну 2015, 19:16

Re: Mtgox

Мнениеот 2GOOD » 13 Яну 2015, 20:55

Muhata написа:Пичове аз съм нов и искам да попитам някои знае ли какво трябва да се направи при положение че аз имах евро в http://www.mtgox.com и си ги бях изпратил около 20 дни преди да се случи случилото се. Но изглежда те не са ми ги били изпратили и сега когато проверя виждам че са ми в сметката от съпорта не ми отговарят някакви съвети.


В коя сметка и от кой съпорт какво не отговарят, нещо не ми стана много ясно!?
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Mtgox

Мнениеот Muhata » 13 Яну 2015, 21:03

В Mtgox в баланса ми седят няколко стотин евро , които си изпратих 20- 30 дни преди да блокират сметките , но на практика се оказа че не са ги пратили към мен и ми седят в баланса на Mtgox. Пиша им меили но не ми отговарят.
Muhata
 
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Яну 2015, 19:16

Re: Mtgox

Мнениеот 2GOOD » 13 Яну 2015, 21:18

Muhata написа:В Mtgox в баланса ми седят няколко стотин евро , които си изпратих 20- 30 дни преди да блокират сметките , но на практика се оказа че не са ги пратили към мен и ми седят в баланса на Mtgox. Пиша им меили но не ми отговарят.


MtGox са в процес на ликвидация, и реално няма кой да ти отговори. Всички очакваме до няколко месеца да започне процеса за подаване на искове, където всички ще се запишем с надеждата за поне 25% връщане на средствата.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Mtgox

Мнениеот Muhata » 13 Яну 2015, 21:25

Пак е нещо. Благодаря ти за инфото , ще следим темата с надежда .
Muhata
 
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Яну 2015, 19:16

Re: Mtgox

Мнениеот fernando_bg » 22 Апр 2015, 11:06

Да поразмърдам темата с една мисля добра новина.
Кракен приемат заявления за предявяване на собственост на блокирани в Гокс средства. Е по-сложно не можах да го измисля :) . С две думи, който е имал нещо в Гокс да прочете това и да следва описаните стъпки. Успех
http://blog.kraken.com/post/11667276847 ... kraken-and

Изображение
Аватар
fernando_bg
 
Мнения: 37
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:54

Re: Mtgox

Мнениеот 2GOOD » 22 Апр 2015, 13:13

Това наистина е добра новина, нека ако някой е минал процедурата да пише с две думи как са нещата.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Mtgox

Мнениеот 2GOOD » 22 Апр 2015, 14:10

rgcoins написа:Процедурата е максимално опростена и лесна. Всички данни се зареждат автоматично от профила в кракен. Трябва да се погледне само да няма някакво разминаване в двете регистрации (при мен се различаваха имейлите). Цялата процедура отнема 10-15 мин. Успех на всички който са имали средства на MtGox. :)


Автоматично ли взима данните от гокс, какви са били наличностите (не помня) :)

Едит: сега се сетих, че мога да се логна в гокса да ги видя!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Mtgox

Мнениеот 2GOOD » 22 Апр 2015, 14:58

До колкото разбрах само през Кракен ще могат да се теглят биткойни, през официалния claim ще изплащат само Fiat.

http://www.coindesk.com/trustee-opens-f ... customers/
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, bruter, Google [Bot], ionicle, Kartoff, scorpy, svetlim, tedik, viniamin