Kraken.com - Основна Информация

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот 2GOOD » 10 Ное 2017, 19:27

mybabybook написа:Ясно. А иначе нещо друго има ли? Понеже видях, че в първия пост пише нещо за верификация?

ПП СЕПА трансфер ще рече обикнове банков превод, нали?


Да за да може да прави това трябва да достигне определено ниво на верификация, в сайта им е обяснено много добре, в общия случай искат сканиран ID или шоф. книжка - не ги помня вече :)

И да обикновен банков превод в Евро
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот mybabybook » 10 Ное 2017, 19:50

Благодаря. И след като купи криптовалута вече може да си я държи в портфейл на компютъра, нали? Или те задължават да я държиш на сайта? И може ли след като той ги плати оттам(чужбина) да си ги съхранява в портфейл тук в България?
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот silence » 10 Ное 2017, 20:37

mybabybook написа:И след като купи криптовалута вече може да си я държи в портфейл на компютъра, нали?

Да веднага след това може да ги изпрати на собствен портфейл на своя компютър.

mybabybook написа: Или те задължават да я държиш на сайта?

Не не те задължават. Всяка монета която не е на твои портфейл не е твоя, а на този които я съхранява /борсата/.

mybabybook написа: И може ли след като той ги плати оттам(чужбина) да си ги съхранява в портфейл тук в България?

Може, избора е твой по какъв начин ще ги съхраняваш за напред.
silence
 
Мнения: 106
Регистриран на: 11 Яну 2014, 21:45

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Flasher » 15 Ное 2017, 19:45

Здравейте, имам Tire 2 във кракена. До сега си теглих евраците без проблеми. Но днес ми изписва че трябва да дигна Tier 3. И при вас ли е така ? Или е просто някаква грешка...
Flasher
 
Мнения: 94
Регистриран на: 01 Апр 2016, 19:25

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот filchef » 15 Ное 2017, 22:28

Flasher написа:Здравейте, имам Tire 2 във кракена. До сега си теглих евраците без проблеми. Но днес ми изписва че трябва да дигна Tier 3. И при вас ли е така ? Или е просто някаква грешка...

Има ограничения за дневни и месечни трансфери - виж им FAQ относно конкретните стойности ,не ги помня вече - вероятно си надвишил месечния лимит - за по високите нива лимитите са по големи.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот nork » 15 Ное 2017, 23:00

Има си ограничение както каза Филчев.
За 3 часа успях да прехвърля всичко най после :dance: Повече няма да я отворя тази борса :twisted:
Аватар
nork
 
Мнения: 85
Регистриран на: 28 Май 2017, 11:42

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Flasher » 16 Ное 2017, 21:37

filchef написа:
Flasher написа:Здравейте, имам Tire 2 във кракена. До сега си теглих евраците без проблеми. Но днес ми изписва че трябва да дигна Tier 3. И при вас ли е така ? Или е просто някаква грешка...

Има ограничения за дневни и месечни трансфери - виж им FAQ относно конкретните стойности ,не ги помня вече - вероятно си надвишил месечния лимит - за по високите нива лимитите са по големи.


Не не съм ги надвишил. Просто е било някаква грешка. Успях снощи да изтегля всичко :)
Flasher
 
Мнения: 94
Регистриран на: 01 Апр 2016, 19:25

Re: Kraken проблем при транзакция

Мнениеот mitice » 16 Ное 2017, 21:59

Metamorph написа:Здравейте. Реших да вкарам btc във kraken. Вече 3 дни ми стои на състояние Confirming, във blockchain.info за адреса ми дава че е пратено,но е непотвърдена транзакция. Писал съм на съпорта. Някой с подобна случка?
Tier 2 съм .

В момента и 1 познат е така отговора беше от съпорта горепосочения - 6 confirmations от миньорите в мрежата и тогава ще пристигнат иначе и тук са 3 дни вече закъснели и стоят статус Confirming
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Kraken проблем при транзакция

Мнениеот filchef » 18 Ное 2017, 13:39

mitice написа:
Metamorph написа:Здравейте. Реших да вкарам btc във kraken. Вече 3 дни ми стои на състояние Confirming, във blockchain.info за адреса ми дава че е пратено,но е непотвърдена транзакция. Писал съм на съпорта. Някой с подобна случка?
Tier 2 съм .

В момента и 1 познат е така отговора беше от съпорта горепосочения - 6 confirmations от миньорите в мрежата и тогава ще пристигнат иначе и тук са 3 дни вече закъснели и стоят статус Confirming

В момента мемпула е задръстен и трябва да се пращат с по големи такси ,иначе се чака незнайно до кога, а разбира се че няма да ти ги зачислят след като не са пристигнали - нали можеш да им направиш дабъл спенд след като още не са включени в блок - като ги включат е въпрос на минута две за мрежата да получат 6 конфирмейшън.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот marcoin » 18 Ное 2017, 14:28

Кракен в последната половин година е най отвратителната борса, често не може да се логне човек и да сложи заявки. Случвало ми се е по 40 минути да седя и да опитвам да продам или да купя и обикновено изпускам момента поради супер слаб сървър. Приятел беше си кореспондирал със съпорта и му бяха казали че щели да оправят проблема в скоро време, но това беше лятото, а като гледам подобрение няма. Иначе е много удобно да си превеждаш пари от него. Досега не съм имал проблеми с преводите от и към него.
marcoin
 
Мнения: 174
Регистриран на: 08 Май 2015, 21:50

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, Kartoff, viniamin