Kraken.com - Основна Информация

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Kraken проблем при транзакция

Мнениеот BAUAR » 20 Юни 2016, 17:37

Здавейте,
Случайно да има някой колега, който има пак забавяне от Кракен?
Преди 3 часа пуснах от портфейла си депозит към Кракен и още не съм ги получил ... В портфейла ми пише, че не е потвърдена транзакцията ..
Аватар
BAUAR
 
Мнения: 160
Регистриран на: 16 Юли 2014, 11:39

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот 2GOOD » 23 Юли 2016, 03:46

Понеже си нямаме обща тема за Кракен, събрах няколко неща на едно място и да пуснем информацията от чата за последните проблеми при биткойн борсата.

Накратко, няколко потребителски профила без двоен фактор на аутентификация са били разбити. Самата борса не е хакната.

https://twitter.com/krakenfx/status/756528155255418880
http://bitcoinx.io/news/articles/kraken ... mpromised/
https://cointelegraph.com/news/enable-2 ... nds-stolen
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот superlud » 09 Фев 2017, 19:05

Кракен пак паднал уж DDoS но май 100 китайци са се качили на клона и им е дошло в повече
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот BAUAR » 06 Апр 2017, 07:48

Колеги, тоя Кракен бачка ли нормално?? Вече 3-ти ден не мое да ми потвърди плащане изпратено от портфейла към борсата?
Аватар
BAUAR
 
Мнения: 160
Регистриран на: 16 Юли 2014, 11:39

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот filchef » 06 Апр 2017, 18:35

BAUAR написа:Колеги, тоя Кракен бачка ли нормално?? Вече 3-ти ден не мое да ми потвърди плащане изпратено от портфейла към борсата?

Ако ти излиза транзакцията като потвърдена в блокчейна с повече от 6 конфирмейшън пиши на супорта.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот BAUAR » 07 Апр 2017, 10:25

Не излиза, че е потвърдена. Вече 4-ти ден нищо. И преди е имало забавяне, но е било максимум 12-24 часа. Но това вече е прекалено.
Писах и до съпорта, два пъти. Пак нищо ... Някой друг има ли проблем с депозидите на BTC от портфейла към Kraken?
Аватар
BAUAR
 
Мнения: 160
Регистриран на: 16 Юли 2014, 11:39

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот filchef » 07 Апр 2017, 14:59

BAUAR написа:Не излиза, че е потвърдена. Вече 4-ти ден нищо. И преди е имало забавяне, но е било максимум 12-24 часа. Но това вече е прекалено.
Писах и до съпорта, два пъти. Пак нищо ... Някой друг има ли проблем с депозидите на BTC от портфейла към Kraken?


Ми това ти е проблема - пуснал си я с малко fee или някой от входовете на транзакцията е с малко fee (обикновенно това с входовете го правят портфейлите на Blockchain.info и някой други онлайн портфейли) и понеже е натоварена мрежата не ти я приемат пуловете - щом я няма в блокчейна как искаш Кракен да ти я приеме.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот 2GOOD » 07 Апр 2017, 15:09

filchef написа:
BAUAR написа:Не излиза, че е потвърдена. Вече 4-ти ден нищо. И преди е имало забавяне, но е било максимум 12-24 часа. Но това вече е прекалено.
Писах и до съпорта, два пъти. Пак нищо ... Някой друг има ли проблем с депозидите на BTC от портфейла към Kraken?


Ми това ти е проблема - пуснал си я с малко fee или някой от входовете на транзакцията е с малко fee (обикновенно това с входовете го правят портфейлите на Blockchain.info и някой други онлайн портфейли) и понеже е натоварена мрежата не ти я приемат пуловете - щом я няма в блокчейна как искаш Кракен да ти я приеме.


Тъка де, те не са виновни - дай да я видим тази транзакция.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот l1xx » 11 Юли 2017, 23:35

Пичове, некакъв проблем може ли да стане при депозит на EUR в Кракен, при положение, че името ми в банковата сметка излиза на кирилица, докато в акаунта в кракен е на латиница?
Имам tier 2 верификация само, и ме притеснява да не искат сега и tier 3, а до колкото четох процеса е супер бавен ...
l1xx
 
Мнения: 39
Регистриран на: 25 Юни 2017, 19:50

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Authentic » 12 Юли 2017, 02:23

Аз бих препоръчал да ползваш crypto.bg за закупуване на биткойн.
Authentic
 
Мнения: 30
Регистриран на: 20 Май 2017, 20:18

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, Sando_83, viniamin