Kraken.com - Основна Информация

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот cybercore » 03 Май 2018, 16:12

Револют са спрели да работят с Кракен!!!
cybercore
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Май 2018, 15:44

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот MVetov » 03 Май 2018, 16:40

cybercore написа:Револют са спрели да работят с Кракен!!!


ОТ кога?
MVetov
 
Мнения: 59
Регистриран на: 07 Яну 2018, 17:50

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот cybercore » 03 Май 2018, 17:36

MVetov написа:
cybercore написа:Револют са спрели да работят с Кракен!!!


ОТ кога?

Днес разбрах,след превод който ми беше върнат обратно към кракен.Явно от скоро.И никъде не са го обявили измекярите,или те първа ще го обявят!!!
cybercore
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Май 2018, 15:44

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот MVetov » 03 Май 2018, 22:46

cybercore написа:
MVetov написа:
cybercore написа:Револют са спрели да работят с Кракен!!!


ОТ кога?

Днес разбрах,след превод който ми беше върнат обратно към кракен.Явно от скоро.И никъде не са го обявили измекярите,или те първа ще го обявят!!!


Понеже имам регистрация в Революта, писах на съпорта и отговора им е: "Unfortunately, as an FCA regulated entity Revolut has to match compliance requirements which did force us to exclude some crypto exchange from our platform, like Kraken, unfortunately it is permanently"

За който не знае английски: Спрели са обмена с кракен за постоянно (кратък превод).....

Някой да предложи алтернатива????
MVetov
 
Мнения: 59
Регистриран на: 07 Яну 2018, 17:50

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот NAKATA » 04 Май 2018, 00:49

Mistertango си остава добро решение специално за Kraken.Tова си остава актуално http://outsidia.com/cheap-transfer-to-bitcoin-exchange/, но като цяло "" декемвриската война'' си продължава докато нестанем по компетентни в банковото дело от повечето им служители и цялата тази игра за да осъществиш обикновен транфер.
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот amxcs » 21 Май 2018, 09:57

Здравейте,
как с най-ниски такси да си обърна малко количество zec и eth в BTC и да ги изпрятя на адрес, защото таксата на кракен е 0.0005 и ми се струва висока. Монетите са в кракен сега. Ако трябва да и на друга борса да ги пратя, ама къде?
amxcs
 
Мнения: 85
Регистриран на: 01 Фев 2018, 08:32

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот chardak » 21 Май 2018, 12:04

като пращаш ZEC от кракен ти взима 0.0001 ZEC такса. в момента е към 3 стотинки и половина
chardak
 
Мнения: 63
Регистриран на: 15 Юли 2017, 20:39

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот amxcs » 21 Май 2018, 15:11

Видях, но на мен и трябва да ги обърна в биткойни и да ги изпратя на друг адрес.
От друг форум видях тази таблица:
| bitstamp | No Fee |
| gdax | No Fee |
| shapeshift | 0.00027 btc |
| wex | 0.0003 btc |
| bitfinex | 0.0004 btc |
| Poloniex | 0.0005 btc |
| binance | 0.0005 btc |
| coinexchange | 0.0005 btc |
| bit-z | 0.0005 btc |
| kraken | 0.0005 btc |
| kucoin | 0.001 btc |
| cryptopia | 0.001 btc |
| hitbtc | 0.001 btc |
| cex | 0.001 btc |
| bittrex | 0.001 btc |
| tradesatoshi | 0.002 btc |
| gemini | 0.002 btc |
| coinbase | Dynamic |

Ако използвам gdax или bitstamp в коя валута е най-добре да обърна зека и етера, за да ги пратя там.
amxcs
 
Мнения: 85
Регистриран на: 01 Фев 2018, 08:32

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот barajgo » 04 Сеп 2019, 08:58

Здравейте, виждам, че темата е замаляла, но дано някой би бил така добър да ми отговори. Нов съм в крито света, от гледна точка на търговия и т.н. До сега съм се занимавал само с валута ( CFD) и то интрадей. Като цяло отскоро започнах да следа критпото и ми допада, че е доста волатилно, което добре (или зле зависи :D ) за дей трейдинг. По принцип ползвам услугите на Активтрейдс и разцъквам на MT5 , но там спреда е много голям (сравнително по-малък е единствено на БТЦ, но пак е много) . Имам си изградена стратегия , но понеже търгувам на малки интервали ( 1ч. , 5 мин) и спреда много ме съботира така да се кажа. Никога не съм търгувал на т.н. Борси. От известно време обаче обмислям този вариант и имам няколко въпроса , които на много от вас ще се сторят лаишки :
*1* : На борсата (спрял съм се на Кракен) има ли спред ? Ако има голям ли е ? Предполагам, че няма да толкова голям колкото при борсовите посредници?
*2*: На Кракен може ли да се търгува с фиатни пари? Да речем БТЦ срещу Долар / Етер - Долар и т.н.
*3*: До какъв обем е безопасно да се търгува? И също до какъв обем транзакциите минават без проблемно?
*4*: Изпълнението на поръчките бързо ли става? Да речем, че съм заредил в акаунта си евро или долар , ако искам да пусна пазарна поръчка на графиката , веднага ли ще бъде изпълнена, или ще се чакат там потвърждения.
*5* : Може би най-важния въпрос : Банките. Кои банки са на най-френдли настроени, като цяло знам, че вече почти няма такива. Мои познати използват Алианц и Пиреус мисля, но те въртят доста голям обем, а и като цяло са им някакви там специални клиенти, та не знам примерно за простосмъртен трейдър дали, ще може да стане работата. И като цяло ще помоля, да споделите някаква стратегия свързана с банките и преводите.
Благодаря предварително, на всеки който отдели внимание и прочете писанието ми. Успешен ден на всички !
barajgo
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Сеп 2019, 11:20

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот 2GOOD » 04 Сеп 2019, 12:04

Накратко въпросите:

1. Не
2. Да
3. Винаги е безплатно, плаща се % от сделката - лимит поръчките са с по-малък % за разлика от маркет
4. Търгува се в реално време - маркет ордър е мигновен
5. тука не знам, специално за пращане на пари към кракен
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin