Kraken.com - Основна Информация

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот barajgo » 08 Сеп 2019, 12:40

Благодаря много! Изникнаха и още някои въпроси. Отново подчертавам, че не съм се занимавал никога с крипто досега , борси (кракен и т.н.) , а само с търговия чрез активтрейдс ( използвайки МТ5) .
1* При договорите за разлика реално не притежаваш нищо, А тук купувайки си директно от Кракен би трябвало да не е така. И въпросът ми е : да речем отварям Кракен , и там си отварям графиката, пускам маркет ордър директно и си купувам БТЦ да речем за 500 евро, веднага някъде трябва да ми се появи нали статуса на поръчката (примерно - 2 евро , + 3 евро нещо такова) колкото и да спадне цената то ще ми пише примерно " -100 евро", но реално аз ще продължа на притежевам това количество бтц , реално ме интересува, дали ще мога да си го изпратя или примерно да го използвам този БТЦ ? Може би не можах да си задам въпроса много добре, но ще се радвам ако някой все пак го е разбрал.
2* Вторият ми въпрос е : Да речем, съм заредил сметката си с 5000 евро или долара, влизам в борсата и решавам, че цената ще върви надолу, мога ли да направя SELL order , въпреки, че реално не притежавам БТЦ а само фиатни? Значи ли това, че зареждайки сметката си само с фиатни, аз ще мога само да купувам , но не и да продавам ???
Благодаря !
barajgo
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Сеп 2019, 11:20

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот marcoin » 09 Сеп 2019, 12:22

barajgo написа:Благодаря много! Изникнаха и още някои въпроси. Отново подчертавам, че не съм се занимавал никога с крипто досега , борси (кракен и т.н.) , а само с търговия чрез активтрейдс ( използвайки МТ5) .
1* При договорите за разлика реално не притежаваш нищо, А тук купувайки си директно от Кракен би трябвало да не е така. И въпросът ми е : да речем отварям Кракен , и там си отварям графиката, пускам маркет ордър директно и си купувам БТЦ да речем за 500 евро, веднага някъде трябва да ми се появи нали статуса на поръчката (примерно - 2 евро , + 3 евро нещо такова) колкото и да спадне цената то ще ми пише примерно " -100 евро", но реално аз ще продължа на притежевам това количество бтц , реално ме интересува, дали ще мога да си го изпратя или примерно да го използвам този БТЦ ? Може би не можах да си задам въпроса много добре, но ще се радвам ако някой все пак го е разбрал.
2* Вторият ми въпрос е : Да речем, съм заредил сметката си с 5000 евро или долара, влизам в борсата и решавам, че цената ще върви надолу, мога ли да направя SELL order , въпреки, че реално не притежавам БТЦ а само фиатни? Значи ли това, че зареждайки сметката си само с фиатни, аз ще мога само да купувам , но не и да продавам ???
Благодаря !

1. Да, като купиш в Кракен биткойни или други крипто валути реално ги притежаваш и може да ги изтеглиш.
2. Да, можеш да продадеш или да купиш с леверидж х5.
За мен Кракен си е най-добрата европейска борса.
marcoin
 
Мнения: 174
Регистриран на: 08 Май 2015, 21:50

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот barajgo » 22 Ное 2019, 12:33

Здравейте, след дълго проучване и събиране на инфо реших да си направя регистрация в Кракен. Направих си, но не мога да се верифицирам , качвам снимки на ИД КАРД и понеже не живея на адреса, който ми е по лична карта, за документ който да удостоверява адреса качвам квитанция за платен данък на автомобил... и не става . Някакви съвети ?
barajgo
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Сеп 2019, 11:20

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Herzog » 22 Ное 2019, 12:58

С извлечение от банка няма ли да стане по-лесно?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот 2GOOD » 22 Ное 2019, 13:02

На един приятел стана със Зелена Карта от гражданската - там има имената, адреса изписани на латиница.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот barajgo » 22 Ное 2019, 13:04

Изрязах малко изображението и мисля, че сега ще стане... дава ми pending approval... Ама вече може би 5 мин. стои така, не зная нормално ли е
PS: Може би 20 минути изчаква потвърждение, дали е нормално ?
barajgo
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Сеп 2019, 11:20

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Herzog » 23 Ное 2019, 16:04

barajgo написа:PS: Може би 20 минути изчаква потвърждение, дали е нормално ?


Може и няколко дни да отнеме!
Бъди търпелив!
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Jorikat » 24 Ное 2019, 15:45

Здравейте , аз си верифицирах intermediate акаунт с платежно нареждане от Revolut . Само гледайте да отговаря адреса с този от регистрацията ви . отне около 2 дни да ме одобрят .
Jorikat
 
Мнения: 23
Регистриран на: 22 Ное 2019, 14:53

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Herzog » 24 Ное 2019, 22:03

Jorikat написа:Здравейте , аз си верифицирах intermediate акаунт с платежно нареждане от Revolut . Само гледайте да отговаря адреса с този от регистрацията ви . отне около 2 дни да ме одобрят .


Кракен искат верификация на адрес по местоживеене.
В личните карти адреса е на кирилица!
Твоя адрес в платежното от Revolut на какъв език е?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот barajgo » 25 Ное 2019, 20:05

Здравейте, вече трети ден ми изписва " IMG_2019hfh2_1fdfd35.jpg
PENDING APPROVAL" не знам да не би някакъв проблем да има, нормално ли е ??
barajgo
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Сеп 2019, 11:20

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, scorpy, tedik, UserX1XO, viniamin