Kraken.com - Основна Информация

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот 2GOOD » 09 Апр 2021, 20:01

Metamorph написа:Срещам голяма трудност със верификацията в Кракен.
Явно тяхното разбиране за utility bill, е различно от моето. Сметка за плащане искат, а не документ удостоверяващ плащането.
Е каква е тая сметка и от къде да я намеря?
Имам бегъл спомен , че навремето при една друга верификация в Кракен , бележка за платена вода (странно защо преведена чрез преводаческа фирма) свърши работа. Не ги знам сега какво са се зачекнали толкоз.


Ами те Кракен успешно четат кирилица! Относно документа от общината за 3лв. се вади настоящ адрес бележка и с нея става
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Metamorph » 09 Апр 2021, 20:08

Имам различен настоящ адрес от този на личната карта. В смисъл временна регистрация на друг адрес. не знам какво удостоверение могат да издадат , тъй като аз не съм на адреса от личната си карта, а кракен искат тия адреси да съвпадат.
Metamorph
 
Мнения: 394
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот 2GOOD » 09 Апр 2021, 20:46

Metamorph написа:Имам различен настоящ адрес от този на личната карта. В смисъл временна регистрация на друг адрес. не знам какво удостоверение могат да издадат , тъй като аз не съм на адреса от личната си карта, а кракен искат тия адреси да съвпадат.


Ами значи ти трябва някакъв документ, на който има твоите имена и адреса от личната карта - например банково извлечение или нещо подобно. Преди години един приятел направи верификация със зелена карта на автомобила.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Jcrypto » 19 Апр 2021, 17:28

Здравейте, тъй като ми предстой смяна на лнч и смяна на постоянен адрес същевременно, това били попречило на верификацията в Кракен. Тъй като прочетох ,че Proof of residence documents must contain your name, address and be dated less than 3 months ago from the date of submission. We do NOT accept P.O. Box addresses from any country . Дилемата е дали да сменя лнч и да оставя старият постоянен адрес или няма да има проблем да направя и двете неща. Благодаря,предварително ! :think:
Jcrypto
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Апр 2021, 10:49

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот ActionMode » 20 Апр 2021, 22:11

JCrypto - един съвет - не ги мисли много нещата, а директно действай и пробвай (стига да не ти искат пари).

Нямам много крипто, но имам акаунти в 5 борси, забравих даже кои вече, няколко портфейла и т.н.
Причината - всяка си има особености, в крайна сметка ще ти се наложи поне две да използваш. Байненс - не ми одобриха Proof of residence. Прехвърлям си там крипто и си търгувам. Битстамп - всичко ми одобриха и вкарах там кинти, но таксите са им супер високи и имат пет кирливи криптота общо.
и т.н....

Пробвай, като не стане на едно място ще стане на друго, вкарай пари някак и после не го мисли, ако не успееш през едната борса, ще прехвърлиш в друга и вадиш от там.
ActionMode
 
Мнения: 103
Регистриран на: 13 Юни 2019, 23:30

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот niki » 02 Юли 2021, 14:33

Внимавайте с тоя шиб@н кракен, че загубите ли си достъпа до мейла, всичко отива на майната си... всички профили влизали някога от устойството също...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот 2GOOD » 13 Мар 2024, 11:25

Да повдигнем малко тази стара тема!

Кракен с нови такси за ниските обороти в сила от 20.03.2024

$0 - $10,000 - 0.25% Maker, 0.40% Taker
$10,000 - $50,000 - 0.20% Maker, 0.35% Taker

Ето таксите преди промянта:
KrakenFees-pre-0324.png
KrakenFees-pre-0324.png (34.67 KiB) Прегледано 12 пъти
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin