Kraken.com - Основна Информация

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот filchef » 16 Яну 2018, 01:20

oly написа:Здравейте, искам да продам крипто валутите си и да изтегля парите през Кракен за закупуване на недвижимост. Въпросът ми е как точно да подходя при тегленето? Дали да е на няколко по-малки транша или наведнъж цялата сума? Може ли от Кракен да преведа директно на продавача на недвижимото имущество и така да се извърши сделката или не? Има ли по-изгоден начин за превод от Кракена? Моля, някой ако е преминал през това да сподели опит

Благодаря

Поздрави

П.С. Ако някой познава финансист/счетоводител вещ по темата моля да ме насочите, може да ми се наложи

Директно към продавача не можеш да направиш превод защото банковата сметка към която превеждаш трябвада е на твое име но примерно можеш да ползваш Мастертанго за банка посредник - виж темата viewtopic.php?f=10&t=5154 и от нея да преведеш на продавача.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Mr.Pelovski » 16 Яну 2018, 23:51

svett написа:
Mr.Pelovski написа:Здравейте пуснах един пари към кракен от ДСК преди 2 часа според вас кога трябва да ги очаквам в кракена ?!
Благодаря ;)


Най-рано към 17.01 сряда

For fiat or crypto deposits (initiated before, during or following the downtime) please allow a minimum of 2 additional business days for funds to be credited

Макар че понятието following the downtime е разтегливо


С радост искам да ви кажа че парите пристигнаха ... бях доста притеснен понеже не бепе никък малка сума, но всичко е ОК
Mr.Pelovski
 
Мнения: 16
Регистриран на: 28 Дек 2013, 01:33

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот rollin » 17 Яну 2018, 18:22

Някой знае ли кога ще пуснат верификациите, че на скоро се регистрирах но не мога да се верифицирам - пише че не работи.
rollin
 
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Яну 2018, 18:38

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот mybabybook » 17 Яну 2018, 18:47

Няма да е скоро, съдейки по автоматичните имейл отговори, които получавам, пък и не сами аз. Така че, се насочи към друга борса. Аз така мисля да направя.
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Депозит от ОББ към кракен

Мнениеот botsi » 18 Яну 2018, 09:41

Здравейте колеги да попитам някои правил ли е скоро сепа превод-депозит към кракен от ОББ банка да каже имали проблем и колко време отнема
botsi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Авг 2015, 22:56

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот koleto_pz » 18 Яну 2018, 10:05

mybabybook написа:Няма да е скоро, съдейки по автоматичните имейл отговори, които получавам, пък и не сами аз. Така че, се насочи към друга борса. Аз така мисля да направя.

Коя например ?
koleto_pz
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Яну 2018, 09:33

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот mybabybook » 18 Яну 2018, 10:11

Binance гледам, че коментират по-надолу. Но доколко са надеждни не знам. И колко време отнема самата верификация.
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот Dikken » 23 Яну 2018, 20:40

Здравей на всички. Днес се регистрирах в kraken.com. Прочетох в тази тема как да направя верификация. Уви неуспешно изписва ми ето това: Feature Disabled
This feature is not currently available.
Също така прочетох от страница едно Внасяне на пари чрез SEPA превод и не ми стана много ясно как да вкарам пари. Искам да знам дали в сайта kraken.com може да се вкарват пари от банка в Англия, и съответно да се работи с паундове.
Аватар
Dikken
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Яну 2018, 20:18

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот filchef » 23 Яну 2018, 21:23

Dikken написа:Здравей на всички. Днес се регистрирах в kraken.com. Прочетох в тази тема как да направя верификация. Уви неуспешно изписва ми ето това: Feature Disabled
This feature is not currently available.
Също така прочетох от страница едно Внасяне на пари чрез SEPA превод и не ми стана много ясно как да вкарам пари. Искам да знам дали в сайта kraken.com може да се вкарват пари от банка в Англия, и съответно да се работи с паундове.


Прочети това мое мнение viewtopic.php?f=10&t=2679&start=100#p50544 и по специално информацията от Кракен и ще разбереш че за нови акаунти верификацията е с най нисък приоритет и сигурно още не са я пуснали - за да вкараш и изкараш пари по банков път ти трябва минимум Тиер 2 - така че в момента ти е недостъпна в платформата.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Kraken.com - Основна Информация

Мнениеот da_wolf » 25 Яну 2018, 09:20

Здравейте! Искам да преведа Евро от Кракен към ДСК. Ще имам ли някакъв проблем от страна на банката към днешна дата? Също така в полето "Unique description used to identify this bank account." какво се пише? Благодаря

п.с. Имам Tier2 верификация
da_wolf
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Окт 2017, 20:27

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, ionicle, Pago85, Spenchoni, viniamin