BitBitak.com - покупко-продажба на Биткойн

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: BitBitak.com - покупко-продажба на Биткойн

Мнениеот bitbitak » 29 Окт 2014, 11:35

Здравейте BGanio,

BGanio написа:Разгледах сайта и не рабрах какви начини на разплащане ползвате


Благодарим за забележката!

Наистина не е упоменато. Вече е изрично написано в секцията "Как да търгувам в BitBitak.com ?"
В момента приемаме само банкови плащания по IBAN, като скоро се очаква да пуснем и други по-лесни и бързи разплащателни методи.

Успешно търгуване !
bitbitak
 
Мнения: 7
Регистриран на: 24 Окт 2014, 18:59

Re: BitBitak.com - покупко-продажба на Биткойн

Мнениеот LT530 » 29 Окт 2014, 11:38

bitbitak написа:Здравейте LT530,

Благодарим за въпроса !

LT530 написа:
bitbitak написа:За момента ограничението е техническо и е за минимум 0.0005 BTC. Не пропускайте да подадете заявка за промокод преди да направите поръчка!


A максимума? Че нещо пробата която пуснах пое без проблем целия наличен брой BTC :D


Поръчките до 1000 лева са автоматични, за по-големи суми ще получите email и изрично ще трябва да потвърдите. За големи поръчки е възможно времето за изпълнение и цената да са различни от тези посочени на сайта, за което ще се разберем допълнително.!


Не се разбрахме. Мога да се опитам да Ви продам ( според сайта разбира се ) 13435000 BTC което надвишава изкопаното до момента
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: BitBitak.com - покупко-продажба на Биткойн

Мнениеот bitbitak » 29 Окт 2014, 12:07

LT530 написа:
bitbitak написа:Здравейте LT530,

Благодарим за въпроса !

LT530 написа:
bitbitak написа:За момента ограничението е техническо и е за минимум 0.0005 BTC. Не пропускайте да подадете заявка за промокод преди да направите поръчка!


A максимума? Че нещо пробата която пуснах пое без проблем целия наличен брой BTC :D


Поръчките до 1000 лева са автоматични, за по-големи суми ще получите email и изрично ще трябва да потвърдите. За големи поръчки е възможно времето за изпълнение и цената да са различни от тези посочени на сайта, за което ще се разберем допълнително.!


Не се разбрахме. Мога да се опитам да Ви продам ( според сайта разбира се ) 13435000 BTC което надвишава изкопаното до момента


Благодарим за забележката !
Лимита на формата е оправен.
Ако искате да търгувате с Биткойн на стойност по-голяма от 1000 лв. ние ще се свържем с Вас, за да уточним детайлите понеже действат различни условия за такива поръчки.
Успешно търгуване !
bitbitak
 
Мнения: 7
Регистриран на: 24 Окт 2014, 18:59

Re: BitBitak.com - покупко-продажба на Биткойн

Мнениеот bazelisk » 06 Дек 2017, 22:23

Този сайт работи ли още, защото преди няколко часа пуснах поръчка, като изпратих биткойна, но все още никой не се е свързал с мен, а телефонът в сайта е невалиден. Виждам, че от доста време не са поствали нищо във ФБ страницата. :think:
bazelisk
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Дек 2017, 22:19

Re: BitBitak.com - покупко-продажба на Биткойн

Мнениеот filchef » 07 Дек 2017, 00:05

bazelisk написа:Този сайт работи ли още, защото преди няколко часа пуснах поръчка, като изпратих биткойна, но все още никой не се е свързал с мен, а телефонът в сайта е невалиден. Виждам, че от доста време не са поствали нищо във ФБ страницата. :think:

Можеш да пиеш е дна голяма студена вода тоя сайт никога не е работил.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: BitBitak.com - покупко-продажба на Биткойн

Мнениеот bazelisk » 07 Дек 2017, 01:40

filchef написа:
bazelisk написа:Този сайт работи ли още, защото преди няколко часа пуснах поръчка, като изпратих биткойна, но все още никой не се е свързал с мен, а телефонът в сайта е невалиден. Виждам, че от доста време не са поствали нищо във ФБ страницата. :think:

Можеш да пиеш е дна голяма студена вода тоя сайт никога не е работил.

EDIT: Сайтът работи и плаща. Днес парите ми бяха изплатени.
bazelisk
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Дек 2017, 22:19

Re: BitBitak.com - покупко-продажба на Биткойн

Мнениеот filchef » 07 Дек 2017, 15:26

bazelisk написа:
filchef написа:
bazelisk написа:Този сайт работи ли още, защото преди няколко часа пуснах поръчка, като изпратих биткойна, но все още никой не се е свързал с мен, а телефонът в сайта е невалиден. Виждам, че от доста време не са поствали нищо във ФБ страницата. :think:

Можеш да пиеш е дна голяма студена вода тоя сайт никога не е работил.

EDIT: Сайтът работи и плаща. Днес парите ми бяха изплатени.

Пост от нов потребител който уж пита за сайт ,за който няма сведения и отзиви от 2014 година ми се вижда като въдица за привличане на шарани - всеки носи глава на раменете си и може да си направи сметката - търгувайте със завишено внимание и при утвърдени в бизнеса български и чуждестранни сайтове.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, UserX1XO, viniamin