За разделянето на bitcoini.com и coinfixer.com

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: За разделянето на bitcoini.com и coinfixer.com

Мнениеот Dramaliev » 03 Фев 2015, 18:09

bitcoini написа:Всички си имаме кирливи ризи. Както се казва "Който е безгрешен, нека пръв хвърли камък". Всички борси се управляват все от някакви хора и всички със своите особености. Аз до сега си траех и не исках да участвам в подобни полемики, защото знаех колко е неприятно, но не мога да стоя и да гледам безучастно как се подменя истината и как се създава фалшив имидж и се подвеждат хора. При копачите трудностите може да са главно технически, но поне с компютрите нещата са ясно дефинирани и точни. Когато го има човешкия фактор и се намесят пари обаче, става съвсем друго. Ако се замисли човек, това е и главния проблем на Биткойн в момента въобще. В началото си беше съвсем безобидно хоби на компютърни "нърдове", докато в един момент не започнаха да се появяват някакви типове с бели ризки и да обсебват цялата идея без да разбират толкова нещата, но да гонят бързата печалба. Днес от биткойн утре от нещо друго. За това ги има и тези спекулации, балони и мръсотии. Тази тенденция като че ли се е разпространила във всеки аспект от живота в днешно време, за това сме свидетели на такива глобални неправди, проблеми, фалш и лицемерие. Биткойн трябваше да направи финансова революция и да сложи край на всичко това, нали? Е, ще стане, но няма да е безпроблемно и не докато има такива като Владо, които "учат" другите как се прави хартиен портфейл под Линукс, без да са работили на Линукс никога през живота си и не знаят как да му стартират графичната среда даже. От къде на къде?
Не е въпроса да става сеир. Кой на кого направил антиреклама и т.н. Не ме интересува какво ще последва от тея словестни спорове и дали ще загубя няколко заявки от това. Аз и без това загубих достатъчно от един подлец.


И този и предходния пост на Ники са страхотни. Ясно е че имам МНОГО какво да кажа по тях, но нямам абсолютно никакво намерение :) Ники, бъди жив и здрав, не ти мисля нищо лошо, съвсем искрено.

Коментарите на другите ги приемам напълно. Радвам се да видя, че има хора, които разбират, че това което е било между нас с Ники и какво точно е било станало само ние си го знаем и няма как да бъде описано (въпреки че аз наистина се опитах да бъда обективен в моето "изложение" :) ). Много сте прави, че е най-добре да се сдобрим, но това за мен няма как да се случи ако и двамате не приемем, че никой на другия нищо не дължи.

Не виждам причина да ви занимаваме с "нещата от живота", не съм и искал :)

Поздрави!
Dramaliev
VlaDo
 
Мнения: 50
Регистриран на: 12 Юли 2013, 10:01

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, viniamin