[BBH] pre IPO Биткойн България Хотел

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: [BBH] pre IPO Биткойн България Хотел

Мнениеот vmuser » 26 Сеп 2014, 18:24

Реших и аз да се включа за мнение по темата. Виждам, че колегата предлагащ идеята не тотално неподготвен, но въпреки всичко предложението е меко казано абсурдно.
Създава се потребител в бълграския форум за биткойн. Подхвърля се идея за общ проект на стойност половин милион долара. Обявява се, че срокът за всичко това да се случи е по-малко от 30 дни (от обявяване на идеята до нейното финализиране?!) И всичкото събиране на средства е на добри начала и обещания?

Идеята не е лоша, даже е супер за популяризирането на Биткойн в България пък даже и по света, но просто изисква много по-сериозно планиране, дискутиране, легализиране и изпълнение от това да се подхвърлят теми в някакъв форум и да се събират койни срещу обещяния.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: [BBH] pre IPO Биткойн България Хотел

Мнениеот aclass » 26 Сеп 2014, 18:52

ама ти още си вярваш.... Къде си видял ПЪЛНА ЗАЕТОСТ? Това НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ. Личи си, че няма НИКАКЪВ опит в туристическия бизнес.
Идва нов потребител и събира МНОГО пари с обещания да ги върне, ако нещо се прецака. АМА НАИСТИНА ЛИ ВЯРВАШ ЧЕ ТОВА МОЖЕ ДА СТАНЕ. Кой си ти? Защо да ти вярваме?
Или си уникално неориентиран в живота, или се правиш на такъв и току виж мине номера. Ти би ли дал пари на някого, когото срещаш за първи път?

В един друг голям Биткой форум наскоро гледах очевиден моженник да се опитва да прави същите номера. Е ... отговора е само един:

"От време на време се появява някой МЕГА тарикат и си мисли, че във форумите всички са МЕГА тъпи и ще се вържат."

За теб ЛЕК ПЪТ. Премисли идеята и може да осъзнаеш, че лъжа или не, пак няма да стане. 500 000 лв не се събират ей така. Това са 500 човека по 1000 лева примерно ... Аз 1000 лв на парашутист НЕ ДАВАМ.

Финансист без бизнес план :) ехх


BBH написа:Спирам да пиша. Ако има желаещи хубаво, ако ли пък не здраве да е.
Не желая да ме наричат измамник.
Намеренията са ми сериозни. Идеята ми не е лоша, та както каза един потребител тук може да се направи АД и да стане.
Ако успеете да го направите ще се радвам.
Отново казвам, че ако не се съберат ги връщам. Целта ми не е да мамя.
Целта ми е да започнем заедно едно бизнес начинание. По груба сметка брутните приходи при пълна заетост на година биха били 200 000 лв., т.е. за две години и половина брутните приходи изплащат инвестицията.
Успех на всички
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: [BBH] pre IPO Биткойн България Хотел

Мнениеот zigzag » 27 Сеп 2014, 00:02

BBH написа:Спирам да пиша. Ако има желаещи хубаво, ако ли пък не здраве да е.
Не желая да ме наричат измамник.
Намеренията са ми сериозни. Идеята ми не е лоша, та както каза един потребител тук може да се направи АД и да стане.
Ако успеете да го направите ще се радвам.
Отново казвам, че ако не се съберат ги връщам. Целта ми не е да мамя.
Целта ми е да започнем заедно едно бизнес начинание. По груба сметка брутните приходи при пълна заетост на година биха били 200 000 лв., т.е. за две години и половина брутните приходи изплащат инвестицията.
Успех на всички


Ако случайно наистина не си имал намерение да мамиш, ти се извинявам. Тогава остава да си много наивен. Хотелчетата ако печелиха толкова много , нямаше половината да са с не обслужени кредити. Това което си мислиш, няма как да стане. Ти даже не си написа малкото име. Не че ако го беше направил ще има някакъв ефект. Човекът Х пльосна един хотел и един BTC адрес и давайте половин милион долара. Много наивно. Съгласи се, че няма как стане по този начин. Ако съм те обидил извинявай! :)
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, ionicle, viniamin