Curex.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Curex.bg

Мнениеот zigzag » 22 Сеп 2014, 00:18

zxvf написа:...
Мадам ли да ти викам ? Ако те кефи okay :)

Ха ха ха :clap:
Млад меринджей! :lol:
Последна промяна zigzag на 22 Сеп 2014, 01:25, променена общо 1 път
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: Curex.bg

Мнениеот kopacha » 22 Сеп 2014, 00:38

zxvf не знам какво пазиш но, ако някой човек който работи за мен толкова много дразни клиентите ми:) ще го изхвърля по бързо от еякулация на заек от бизнеса ми :) Колкото и върховно божествен програмист да си се замисли и по този въпрос :) Никой не е незаменим!
Още един път Успех за БГ борсата която вече насъбра минуси благодарение на човека КОЙТО не правел бизнес а пазел(какво ли пази?!:)) :) Силно се надявам хората които не пазят а правят бизнес от нея да са по разбрани :)

Предлагам да спрем да флудим темата !
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Curex.bg

Мнениеот gbelchev » 22 Сеп 2014, 00:43

larry12 написа:с обръщение "пич" не си създавате кой знае какви положителни впечатления.... :wink:
въпреки това успех в проекта, хубаво ще е да имаме работеща БГ борса.

zxvf написа:Мадам ли да ти викам ? Ако те кефи okay :)

Прочетох доста по темата. Смятах да се включа с разни съвети (от гледна точка на потребител ползващ други борси, кое и как би било удобно за мен)
Но достигнах до цитираното обръщение на zxvf.
Господине zxvf, ако забележите larry12 съвсем човешки сподели мнение, че е необходимо да се постараете повече за да направите впечатление. Дори колегата larry12 Ви пожела успех.
Вие му се "дръвчите" от среща, а същевременно искате да създадете добро мнение на бъдещата борса.

Резултат от случката: Загуба на бъдещ клиент.

П.С. Днес точно имах желание да си купя БТЦ. Направих го през български сайт. Но никога не бих го направил от Вашия сайт в бъдеще. Оттук нататък сами преценете какво Ви липсва.
gbelchev
 
Мнения: 92
Регистриран на: 17 Фев 2014, 14:47

Re: Curex.bg

Мнениеот zigzag » 22 Сеп 2014, 01:24

kopacha написа:... не правел бизнес а пазел(какво ли пази?!

Така както пази утре ще напишат, че са хакнати и всички клиенти да пият по една студена вода. :mrgreen:
Борса без 2FA е аматьорска работа.
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: Curex.bg

Мнениеот farmdve » 22 Сеп 2014, 02:32

Според това, което досега zxvf е написал, стигам до извода, че всеки момент може да ви види паролата, тъй като неговия алгоритъм, вместо еднопосочен, май е двупосочен, или общо взето abcdf - 8sdFfsfaeq -> abcdf.

curex.bg написа:Иво е просто силно убеден в сбособностите си, тъй като ги е развивал с течение на много години. :)

Нека и аз да използвам същия аргумент. Не съм експерт, дори да бях програмист от най-високо ниво, пак нямаше да се нарека експерт, но съм пробвал от (почти) всичко по малко, с течението на годините съм насъбрал опит.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 22 Сеп 2014, 10:21

Както вече отбелязах всички ваши предложения ще бъдат взети под внимание, като алтернативата на 2FA, която смятаме да приложим е използването на sms потвърждаване при логин. Както бяхме споменали по-горе, ще имплементираме и cold storage.

Иво функционира по този начин, леко арогантен, но пък убеден в качеството на работата си. Не познавам много хора в България, които притежават техническите познания и същевременно са достатъчно смели, за да създадат борсова платформа за криптовалути. За тази цел може би наистина трябва да си малко арогантен. :)

Целта ни е да ви предоставим една добре защитена и добре работеща платформа. Относно предложеният сценарии „затварят и бягат с парите“ – все пак сме тук, сред вас, в България. Нямаме намерение да действаме по този начин, но не би следвало ние да ви убеждаваме, а законите да го гарантират. Фирмата, която използваме е българска.

Споменахте bitcoin7, тя не беше българска борса (въпреки че е направена от българи). Регистрацията и е в САЩ. След крахът й някой от афектираните (ако сред вас има такива) успя ли да се защити по някакъв начин като сезира американските власти? Подобни действия се затрудняват от наличието на воден басейн, тип океан. :)
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

Re: Curex.bg

Мнениеот aclass » 22 Сеп 2014, 10:42

zxvf написа:Ти се пак не ми обясни за int и double ? :) Мислех че някаква лекция ще дръпнеш ... явно съм се объркал :) Относно програмирането, не съм мега, но знам кое как и къде :)


Аз ли да ти обяснявам? Ти ако до сега не си се научил, няма да се оправиш. Лекции изнасят в университета ама ти сигурно не си ходил.

curex.bg написа:Както вече отбелязах всички ваши предложения ще бъдат взети под внимание, като алтернативата на 2FA, която смятаме да приложим е използването на sms потвърждаване при логин. Както бяхме споменали по-горе, ще имплементираме и cold storage.

Защо толкова упорито избягване 2FA? Ограничение на програмиста или ...?
SMS потвърждение за логин е необосновано от към бизнес страна, а може и да не искам да си дам телефона.

curex.bg написа:Иво функционира по този начин, леко арогантен, но пък убеден в качеството на работата си. Не познавам много хора в България, които притежават техническите познания и същевременно са достатъчно смели, за да създадат борсова платформа за криптовалути. За тази цел може би наистина трябва да си малко арогантен. :)


Това, че той е убеден в нещо, не значи че ние вярваме на това. Това, че вие не познавате хора с технически познания, не значи че ги няма. Смелостта тук място няма.

curex.bg написа:Целта ни е да ви предоставим една добре защитена и добре работеща платформа. Относно предложеният сценарии „затварят и бягат с парите“ – все пак сме тук, сред вас, в България. Нямаме намерение да действаме по този начин, но не би следвало ние да ви убеждаваме, а законите да го гарантират. Фирмата, която използваме е българска.


Това, че фирмата е българска няма никакво значение. Има толкова много хора завлечени от български фирми, а законите нищо не могат да направят.


curex.bg написа:Споменахте bitcoin7, тя не беше българска борса (въпреки че е направена от българи). Регистрацията и е в САЩ. След крахът й някой от афектираните (ако сред вас има такива) успя ли да се защити по някакъв начин като сезира американските власти? Подобни действия се затрудняват от наличието на воден басейн, тип океан. :)


Може да разкажете на Иво за биткойн7. Той, както вече спомена в началото, никога не е чувал за тях. За останалото, погледнете горните ми редове.
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 22 Сеп 2014, 11:27

Ако не искате да си предоставяте телефона, можете да се опитате да поработите с някоя анонимна услуга. Те са изключително надежни :) 2FA не е трудно да се въведе, ние просто предпочитаме sms подхода.

Относно хората с познания - едно е да ги има, друго е да се хванат да развиват нещо като платформа за търговия с криптовалути. Чувал съм за тях, не съм ги виждал.

За фирмата - за теб може да няма значение, но за много хора има ☺
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

Re: Curex.bg

Мнениеот aclass » 22 Сеп 2014, 11:40

Аз точно това питам... Защо SMS а не 2FA?

Въпроса не е дали има значение за мен, а по принцип дали това е предимство. Ако утре фирмата фалира и завлече монетите на хората, нищо не може да ви накара да въстановите тези монети. Има толкова много фалирали българси фирми и хора, които няма как да си върнат парите. Ето за това е без значение дали фирмата е българска или не.

айде стига за сега по този въпрос... сега малко за сайта.

Защо трябва да съм логнат за да видя ордър бука на валутите? Това не е удобно.

Хубаво е да има линк за възстановяване на паролата на страницата за вход.

Защо не мога да селектирам условията за ползване? Може да искам да си ги копирам и да ги запазя.

Защо за лого сте взели логото на Биткойн? Нали продавате и други валути.. измислете си ваше лого.

Най-добрият курс за България


Това е в унисон с твърденията на НАЙ-ДОБРИЯ програмист в България.
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Curex.bg

Мнениеот dobo79 » 22 Сеп 2014, 12:06

aclass написа: Ако утре фирмата фалира и завлече монетите на хората, нищо не може да ви накара да въстановите тези монети.


С отношението и арогантността на "програмистчето" си мисля че няма как да завлече някой,по простата причина че по този начин не се печелят клиенти и в крайна сметка май само вие ще си търгувате на вашата си борса.Сигурността на клиентите и техните средства би трябвало да са на първо място и такива доводи като "той бил сигурен в способностите си" няма да послужат като оправдание при евентуален крах,а така като гледам това е въпрос на време.
Съжалявам,но наглото поведение на партньора ви,който "пази" клиентските финанси ме отблъсква,така че загубихте още един клиент в мое лице.
Мисля че опита да се направи БГ борса е добра идея,но няма да има реализация с това развитие.
Аз бях вероятно един от първите регистрирали се в борсата с надеждата да видя една стабилна и сигурна платформа.Както споменава farmdve щом ми знаете паролата(не че е някаква супер специална),то във всеки един момент бихте могли да разполагате със средствата ми и да ги манипулирате.Благодаря,но не ми се рискува на този етап.
Все пак успехи и дано не съм прав.Само времето ще покаже.Личното ми мнение е че проекта НЯМА БЪДЕЩЕ,като до голяма степен вината е на този,който не прави бизнес,а ПАЗИ.Имам чувството че сте си сложили вълк в кошарата,без да се обижда никой.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Sando_83, Spenchoni, viniamin