Curex.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Curex.bg

Мнениеот farmdve » 23 Сеп 2014, 14:42

И аз очаквам някакъв отговор от програмиста(aka пазителят).

Пък през това време нека да ви разкажа една случка. Става въпрос за един друг човек, който се наричаше "програмист", въпреки, че неговата окупация беше web developer. Та този човек сяда да учи езика Perl, едвам е разбрал как се пише една функция, която да показва букви на екрана, и веднага го пльосна на портфолиото на сайта си, че разбира от езика... не става така хора.

Този човек, за когото говоря е момиче, той 2GOOD знае за кой става въпрос, ама повече няма да пиша за това.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Curex.bg

Мнениеот larry12 » 23 Сеп 2014, 17:43

Регистрирах се и аз ей сега..... най-постната борса която съм виждал някога....всъщност това дори не е борса а сайт от който да си купиш монети на солени цени..... като освен доволната разлика в купува/продава заплащаш и такса за обмяната. Статистики липсват, цена във форма монета/BTC липсва.

Защо curex.bg ...

Ние ви предлагаме всички преимущества на големите, международни криптоборси, но близо до вас. Бързо, сигурно и лесно търгуване в България.


Защо сме по-добри ...

curex.bg притежава най-развитата инфраструктура за търгуване на криптоединици в България. Бърза и лесна търговия с криптоединици или български левове.


Тука вече ми дойде в повече и лефтнах..... :shifty:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Curex.bg

Мнениеот delux » 23 Сеп 2014, 22:56

Внимавайте с този Curex да не се натъкнете на ... К*рец
delux
 
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Юни 2013, 20:59

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 24 Сеп 2014, 10:41

Темата се е развила като цената на Биткойн след новина от PayPal. :D

Относно 2FA - решили сме да използваме подхода с смс, за да имаме някаква реална връзка с клиента, и поне за момента да не изискваме голямо количество лична информация, както е при другите борси. SMS подхода предоставя идентична защита за потребителите с 2FA. Не разбираме защо е толкова важно да се използва 2FA, а не SMS подхода. Все пак сме национална борса.

Относно другите прдложения и, както вече няколко човека споменаха, незавършеността на сайта - има още много неща, които ще се въвеждат. Ясно е че без да има потребители, сайта няма причинина да съществува. Ако не успеем да ви убедим в сигурността му няма - да работим.

Относно Иво - Иво си е Иво. Нямам възможност да му заповядвам и контролирам, не съм го наел и не съм му шеф. Реших да се включа в начинанието поради факта, че смятам че е един малкото хора, които могат да го реализират. Твърдения от рода "аз познавам кадърни програмисти, които без проблем ще се справят с такова начинание" за мен свучат несериозно. Аз предлагам, препоръчвам и съветвам. Както вече съм го посъветват относно функциите на сайта, които вие препоръчахте да бъдат въведени и мисля, че е важно да бъдат. По сайта има още много работа.

Относно името, както някои от вас се досетиха, идва от currency exchange. Kюрекс.беге Това какво ще правите с него е ваш избор :)

Относно цените на борсата - те се определят от хората, които я използват. Таксите на борсата са обявени и ще варират между 0,1 - 0,5%, което не се различава от по-големите борси.

Относно това, че е най-развитата платформа в България - това също е абсолютно вярно. Въпреки това, както казах - има още много работа.

Относно логото - ще бъде променено.

Относно "БНБ","НАП" и "КФН" - тези титани на сигурността и реда, тези грижовни пазители на благосъстоянието на българския народ - много добре сме запознати.

Благодаря на всички, мисля че реакциите на вече повече се доближават до това, което очаквахме още при създаването на тази тема :) но да приемем, че до голяма степен беше "предизвикано"

Ако ви убедим, че платформата е достатъчно сигурна, защитена, удобна и изгодна тя ще работи. Ако ли не, ще предоставим възможността на някои друг да се пробва в сферата :)

Поздрави на всички и все пак балгодарим за някои от позитивните коментари :) Правя списък със всички забележки и препоръки и ще започнем да работим съгласно него.
Последна промяна curex.bg на 24 Сеп 2014, 10:55, променена общо 1 път
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 24 Сеп 2014, 10:45

Относно този коментар на потребител, регистриран вчера вечерта - аххх тази българска конкуренция :D

delux написа:Внимавайте с този Curex да не се натъкнете на ... К*рец
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

Re: Curex.bg

Мнениеот zigzag » 24 Сеп 2014, 14:24

zigzag написа:
curex.bg написа:... 2FA не е трудно да се въведе, ние просто предпочитаме sms подхода ...

aclass написа:Аз точно това питам... Защо SMS а не 2FA?

Потвърждението с SMS е вид 2FA. Прочетете какво е 2FA.
Интересното е, защо предпочитат тяхно къстъм решениене вместо гугъл 2FA. Според мен за да имат пълен контрол. В същото време за да могат да си измият ръцете, когато един ден стане инфекция.
Всички борси горещо препоръчват ползването на 2FA а Curex.bg не. Много странно! Защо?

Как ще обяснят преодоляна google 2FA ако я въведат? :wink:
Това е единственото което се сещам.

Въпроси
едно:
Има ли наглия "професионалист" достъп до сметките, защото ми се струва че има?
две:
Какво правите ако бръкне в меда?
три:
Какво правите ако стане инфекция?

За протокола : Най-много се притеснявам от надути големи "професионалисти".


Не отговорихте на въпросите ми! Какво правите при инфекция? Ще покриете ли загубите или клиентите го *****?
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

Re: Curex.bg

Мнениеот steffo » 24 Сеп 2014, 14:39

zigzag, сигурен съм, че ще бъде второто :)
steffo
 
Мнения: 89
Регистриран на: 27 Юли 2014, 18:35

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 24 Сеп 2014, 15:09

Ще гарантираме средствата на потребителите до определен размер, като той ще бъде обявен в Общите условия. Бихме искали да ви попитаме до колко международните борси гарантират средствата ви? Интересували ли сте се, питали ли сте ги? :D
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

Re: Curex.bg

Мнениеот larry12 » 24 Сеп 2014, 18:56

curex.bg написа:Относно Иво - Иво си е Иво. Нямам възможност да му заповядвам и контролирам, не съм го наел и не съм му шеф. Реших да се включа в начинанието поради факта, че смятам че е един малкото хора, които могат да го реализират. Твърдения от рода "аз познавам кадърни програмисти, които без проблем ще се справят с такова начинание" за мен свучат несериозно. Аз предлагам, препоръчвам и съветвам. Както вече съм го посъветват относно функциите на сайта, които вие препоръчахте да бъдат въведени и мисля, че е важно да бъдат. По сайта има още много работа.



Щом е така другият път си подбирай партньорите по-добре..... щото така да се каже партньора ти лееееко ви прееВа проекта, а тия изказвания Иво си е Иво са меко казано смешни слабо ме интересува какъв му е характера на въпросният програмист, пазител или там както се нарича ежедневно търгувам с доста хора и никой от тях не си показва характера когато става въпрос за бизнес, това е може би най-важното правило ако искаш нещата да вървят както трябва, като застане клиента пред тебе стискаш зъби и се усмихваш.

Подчертаното за тебе може да е странно и несеризоно но също толкова странно е как си похвали стоката а.к.а. пазителя като най-големият, а като стана дума за него къде изчезна ? Има поставени няколко въпроса на които нито ти нито той дава конкретни отговори а леко минавате в тъча.......


PS : :clap:

viewtopic.php?f=36&t=2397
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 24 Сеп 2014, 23:30

А защо да не похваля стоката? Имало ли е някакъв проблем със сайта? Опитах се да отговоря на всички поставени въпроси. Аз също съм поставил въпроси, на които не ми е отговорено. Въпросните въпроси задавал ли си ги на някоя друга борса? :) Благодаря ти за предложението с партньорите, наиста е много полезно, ще внимавам :D Не съм го хвалил, просто съм преценил, че той може да се справи с тази задача и съм решил да помогна в начинанието. Може и аз да смятам, че някои от включванията му не са били напълно уместни, но в крайна сметка неговата работа е друга и до колкото го познавам я върши добре. Не разбирам какво толкова има да се коментира какъв бил, как говорил, какво бил казал. :) Това е безсмислена дискусия. В момента се концентрирали върху въвеждане на предложенията и препоръките на участниците в дискусията, не сме Big Brother :D Всички неща, които казваш са пределно ясни, и в този смисъл бих искал да те попитам какъв е бизнеса, който си развил, за да знам от къде си натрупал опита, който споделяш? :)
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, scorpy, svetlim, UserX1XO, viniamin