Curex.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 21 Сеп 2014, 17:24

Темата се е развила наистина бързо през последните 24 часа. Бих искал да благодаря на всички, които са взели участие и са дали предложения за подобряване. Както всички проекти и този е в началото си и има да се въведат още много неща. Предизвикателството определено е голямо. Правили сме тестове на сигурността и към момента можем да заявим, че считаме платформата за достатъчно добре защитена. Както споменах по-рано, ще въвеждаме и още подобрения в тази посока. Иво положи доста труд, за да изгради тази система и според мен е разбиераемо, че приема критики/предложения малко "защитнечски" (ако мога да се изразя така). Това не означава, че всички ваши предложения няма да бъдат взети под внимание. В карайна сметка продуктът трябва да бъде достатъчно добър, за да се използва. Без доволни потребители, curex.bg няма защо да съществува.

Бих казал, че съм приятно изненадан от реакциите ви като цяло. Очаквах доста повече хейт, все пак сме в България.

Отново бих искал да благодаря на 2GOOD и на farmdve за конструктивните предложения.

Поздрави!
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

Re: Curex.bg

Мнениеот kopacha » 21 Сеп 2014, 17:52

Изчетах щателно всички постове, тъй като скоро възнамерявам да започна да се заигравам по борсите, но честно казано малко се притеснявам да си изпратя при вас мижавите стотинчици :) и ми направи много лошо впечатление, как вашия програмист, първо не приема съвети от другите, второ се държи някак си заядливо и надменно. Трябва да му обясните, че така не се прави бизнес, особено за нещо което е толкова рисковано като търговията с крипто валути, ако не е способен да комуникира с клиенти въобще по хубаво да не пише, че разбутва само доверието в хората. А това че не иска 2fa и подканва любезно някой да хакне борсата е просто несериозно:))
Нищо лично не искам да оставате с впечатление, че съм негативно настроен, просто казвам какво ми направи впечатление! Късмет и се надявам да успеете да спечелите доверието ми и да се заигравам при вас:) Все пак Бг-борса си е друга работа :)
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 21 Сеп 2014, 17:59

Иво е просто силно убеден в сбособностите си, тъй като ги е развивал с течение на много години. :)
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

Re: Curex.bg

Мнениеот kopacha » 21 Сеп 2014, 18:12

И аз умея да се свързвам със силите от отвъдното ама никой не ми вярва :)))))))
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Curex.bg

Мнениеот larry12 » 21 Сеп 2014, 18:31

curex.bg написа:Иво е просто силно убеден в сбособностите си, тъй като ги е развивал с течение на много години. :)


Mark Karpeles и той най-вероятно е бил силно убеден в способностите си.....
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Curex.bg

Мнениеот curex.bg » 21 Сеп 2014, 19:25

Марк Карпелес беше собственик на най-голямата световна борса в момент, в който на много хора не им е било ясно какво е криптовалута. Растежът на Mt.GOX е бил главозамайващ. Ситуацията в момента е вече много по-различна. Много хора минаха по пътя, по който ние тръгваме. Има значително повече know-how.

До kopacha: явно просто трябва да го докажеш :)
curex.bg
VlaDo
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Сеп 2014, 20:40

Re: Curex.bg

Мнениеот zxvf » 21 Сеп 2014, 20:32

kopacha написа:Изчетах щателно всички постове, тъй като скоро възнамерявам да започна да се заигравам по борсите, но честно казано малко се притеснявам да си изпратя при вас мижавите стотинчици :) и ми направи много лошо впечатление, как вашия програмист, първо не приема съвети от другите, второ се държи някак си заядливо и надменно. Трябва да му обясните, че така не се прави бизнес, особено за нещо което е толкова рисковано като търговията с крипто валути, ако не е способен да комуникира с клиенти въобще по хубаво да не пише, че разбутва само доверието в хората. А това че не иска 2fa и подканва любезно някой да хакне борсата е просто несериозно:))
Нищо лично не искам да оставате с впечатление, че съм негативно настроен, просто казвам какво ми направи впечатление! Късмет и се надявам да успеете да спечелите доверието ми и да се заигравам при вас:) Все пак Бг-борса си е друга работа :)


Пич ... аз бизнес не правя - мойта работа е да пазя :)

aclass написа:за съжаление с това отношение към притесненията на евентуалните ти клиенти няма да стане работата.
всеки който пише в този форум ти е таргет клиент. това включва и тези които те критикуват. това, че ТИ мислиш, че от нещо няма нужда, не значи че хората не го искат или търсят като възможност.
разбирам и, че се мислиш за мега специалиста по програмиране от типа ТВОЕТО е най-добро, а доказалото се в практиката е ненужно, неправилно, неХХХХно.

успех в начинанието... като гледам вече изгуби няколко активни на борсите потребители


Ти се пак не ми обясни за int и double ? :) Мислех че някаква лекция ще дръпнеш ... явно съм се объркал :) Относно програмирането, не съм мега, но знам кое как и къде :)
zxvf
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2014, 15:33

Re: Curex.bg

Мнениеот larry12 » 21 Сеп 2014, 21:03

zxvf написа:
kopacha написа:Изчетах щателно всички постове, тъй като скоро възнамерявам да започна да се заигравам по борсите, но честно казано малко се притеснявам да си изпратя при вас мижавите стотинчици :) и ми направи много лошо впечатление, как вашия програмист, първо не приема съвети от другите, второ се държи някак си заядливо и надменно. Трябва да му обясните, че така не се прави бизнес, особено за нещо което е толкова рисковано като търговията с крипто валути, ако не е способен да комуникира с клиенти въобще по хубаво да не пише, че разбутва само доверието в хората. А това че не иска 2fa и подканва любезно някой да хакне борсата е просто несериозно:))
Нищо лично не искам да оставате с впечатление, че съм негативно настроен, просто казвам какво ми направи впечатление! Късмет и се надявам да успеете да спечелите доверието ми и да се заигравам при вас:) Все пак Бг-борса си е друга работа :)


Пич ... аз бизнес не правя - мойта работа е да пазя :)


с обръщение "пич" не си създавате кой знае какви положителни впечатления.... :wink:
въпреки това успех в проекта, хубаво ще е да имаме работеща БГ борса.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Curex.bg

Мнениеот zxvf » 21 Сеп 2014, 21:06

larry12 написа:
zxvf написа:
kopacha написа:Изчетах щателно всички постове, тъй като скоро възнамерявам да започна да се заигравам по борсите, но честно казано малко се притеснявам да си изпратя при вас мижавите стотинчици :) и ми направи много лошо впечатление, как вашия програмист, първо не приема съвети от другите, второ се държи някак си заядливо и надменно. Трябва да му обясните, че така не се прави бизнес, особено за нещо което е толкова рисковано като търговията с крипто валути, ако не е способен да комуникира с клиенти въобще по хубаво да не пише, че разбутва само доверието в хората. А това че не иска 2fa и подканва любезно някой да хакне борсата е просто несериозно:))
Нищо лично не искам да оставате с впечатление, че съм негативно настроен, просто казвам какво ми направи впечатление! Късмет и се надявам да успеете да спечелите доверието ми и да се заигравам при вас:) Все пак Бг-борса си е друга работа :)


Пич ... аз бизнес не правя - мойта работа е да пазя :)


с обръщение "пич" не си създавате кой знае какви положителни впечатления.... :wink:
въпреки това успех в проекта, хубаво ще е да имаме работеща БГ борса.


Мадам ли да ти викам ? Ако те кефи okay :)
zxvf
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2014, 15:33

Re: Curex.bg

Мнениеот larry12 » 21 Сеп 2014, 21:47

оу и оригинален го раздаваш....."пич" току що ме загубихте на 100% като клиент....
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, symp, UserX1XO, viniamin