Crypto.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 10 Окт 2014, 13:33

gbelchev написа:Благодаря за отговора. Очаквам с нетърпение да пуснете Epay.bg. Ще бъде огромно улеснение за мен и предполагам и за другите клиенти


Обещахме да е тази седмица с надеждата, че колегите от ePay ще ни предоставят процес, чрез който да сме 100% сигурни, че получено от нас плащане, няма как да бъде reverse-нато.

За съжаление, това изглежда не е възможно - до голяма степен заради несъвършенството на настоящата платежна система, не заради ePay - така че ще пробваме друг начин в близко бъдеще.
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот pyksli » 10 Окт 2014, 14:31

върпрос : бих те ли предоставили информация на НАП ако те поискат това от вас.
pyksli
 
Мнения: 92
Регистриран на: 22 Авг 2013, 19:41

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 10 Окт 2014, 14:38

pyksli написа:върпрос : бих те ли предоставили информация на НАП ако те поискат това от вас.


ако го поискат със съдебно разрешение, дали имаме избор?
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот aclass » 10 Окт 2014, 19:16

ако поискат информация съдебно може да им предоставите, каквото пазите. та въпроса май се преобразува в какво пазите
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 10 Окт 2014, 19:20

aclass написа:ако поискат информация съдебно може да им предоставите, каквото пазите. та въпроса май се преобразува в какво пазите

Осчетоводяваме всяка поръчка без данни в нея, но ако големия брат се поинтересува, може да направи връзката през ePay...

в последните седмици откакто се занимавам изтясно с паричната система в страната, все повече се убеждавам какъв шит е, и колко е велик биткойн :)
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот pyksli » 10 Окт 2014, 19:25

в такъв случай ако се взимат пари в кеш?Предполагам че има такава възможност.
pyksli
 
Мнения: 92
Регистриран на: 22 Авг 2013, 19:41

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 10 Окт 2014, 19:27

pyksli написа:в такъв случай ако се взимат пари в кеш?Предполагам че има такава възможност.


има през easypay - може да пратите всеки да направи/получи плащане...
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот pyksli » 10 Окт 2014, 19:32

говоря за сделка face to face предполагам, че имате офис и за да не спамя темата при евентуален скок на бтц (4 цифрена сума) готови ли сте да отговорите на всички продажби ?
pyksli
 
Мнения: 92
Регистриран на: 22 Авг 2013, 19:41

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 10 Окт 2014, 19:36

ще отговаряме само доколкото имаме в портфейлите (крипто и кожени :)) и в борсата
За сделки фейс то фейс работим по други курсове: 5% комисиона вместо 1.5% както е на сайта...
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот dobo79 » 10 Окт 2014, 19:38

stamen написа:
в последните седмици откакто се занимавам изтясно с паричната система в страната, все повече се убеждавам какъв шит е, и колко е велик биткойн :)


Това много ми хареса.Иначе аз плащам през изипей и досега не са ми искали никакви данни.Незнам как може да се проследи кой какво плаща.Иначе това хвърчащото твърдение което предостави НАП навремето беше толкова недосмислено,че незнам повече накъде.На този етап смятам че не бива да се набутваме в устата на вълка,а ако стане нещо винаги може да си платим 10% данък и да си харчим парите на спокойствие,макар че с тази трудност и добиви това е малко относително каква печалба изкарваме и т.н.
Въобще не се кахъря кой какво видиш ли ще ме следи,кое ми е печалба от биткоин,ама как съм го изкарал,ама дали съм продал на нисък курс и съм купил на висок или обратното...
Повече ме интересува какво ще се случи със имотите и активите на онези там отгоре,а не на моите кирливи печалби от биткоин(или загуби).Интересува ме цената на тока,интересуват ме пенсиите,интересува ме здравната система и всички тези работи за които тези отгоре изобщо не ги интересува.Интересува ме какво ще стане с парите на вложителите в КТБ(аз лично не съм такъв,но няма гаранция че няма да пострадам от това) и дали ще има наказани и т.н. и т.н.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 319
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin