Crypto.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Crypto.bg

Мнениеот Pipi » 06 Авг 2015, 19:05

Пуснах за продажба Биткойни и вече имам 2 потвърждения, но няма плащане по сметката ми. Някой знае ли кога ще ми платят?
Pipi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Авг 2015, 18:57

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 07 Авг 2015, 00:30

Веднага след първото по принцип :) Пуснали сме ти имейл, когато е наредено плащането.
Ако има проблем, пиши ми ЛС тук с номера на сметката или имейл на [email protected]
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 20 Сеп 2015, 08:02

Crypto.bg интегрира и плащания посредством CashTerminal, които разполага с хиляди автомати в страната. Процесът изглежда по следния начин:

- вързвате биткойн адреса си с клиентски номер;
- след това внасяте пари в автомата към този клиентски номер;
- малко след това, биткойните са пуснати към адреса ви.

Лимити: от 1 до 5000 лв на транзакция.

Подробности: Как да купим биткойн посредством CashTerminal
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот zenon » 24 Сеп 2015, 19:27

Много удобно, е че може да се ползват CashTerminal-и за купуване на Биткойни. Може ли да се ползват за обратната операция - за продаване!?
zenon
 
Мнения: 28
Регистриран на: 06 Сеп 2015, 10:09

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 25 Сеп 2015, 02:20

zenon написа:Много удобно, е че може да се ползват CashTerminal-и за купуване на Биткойни. Може ли да се ползват за обратната операция - за продаване!?


Терминалите не връщат дори ресто, така че няма как да изплащат пари....:(
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 25 Юли 2016, 11:54

Здравейте,

Ето какво се случи това лято с нас, както и какво сме предприели. Вярваме, че колегите ни от cix.bg, rgcoins.com, bitcoini.com, coinfixer.com (има ли и други?) ще предприемат същите стъпки по обезопасяването на биткойн покупките в България. На всички много ни се иска крипто-валутите да изместят банките, но този случай показва, че ще мине много време, преди хората да се образоват достатъчно....:( До тогава, трябва да се опитваме да им помагаме възможно най-много:

Crypto.bg ще възстанови 6,860 лв на измамени почиващи
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот 2GOOD » 25 Юли 2016, 13:06

Ужасна схема, жалко за измамените и за негативното усещане което се насажда относно биткойн.

И не на последно място адмирации за добрия жест да възстановите сумите.

Въпроса остава дали ще бъде намерен измамника и сезирани ли са органите на реда.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Crypto.bg

Мнениеот stamen » 25 Юли 2016, 14:35

Няколко човека вече ни казаха, че с известили властите. Ние предоставихме имейл адрес, биткойн адрес, както и IP адреси, ползвани при поръчките, но на един му казали, да се свърже с икономическа полиция, но след месец-два, защото сега "били много заети"...

Телефонният номер, който е ползвал, най-вероятно е на името на някой друг... така че едва ли ще бъде намерен...

Ако има някой, който е "на ти" с проследяването на биткойн транзакциите до борса, може да се опита да помогне. Но на мен ми изглежда, че койните са изпрани...
https://blockchain.info/address/17aEoWR ... A68FUEznrV
Аватар
stamen
 
Мнения: 93
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:26

Re: Crypto.bg

Мнениеот BGanio » 25 Юли 2016, 18:34

Поздравления за добрият жест към измамените и като цяло към биткойнобщостта в БГ - искренно ви пожелавам да избиете щетата в толкова кратки срокове че да не я усетите
Поздравления
BGanio
Аватар
BGanio
 
Мнения: 459
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 19:09
Местоположение: София

Re: Crypto.bg

Мнениеот zigzag » 26 Юли 2016, 01:29

Интересна схема! Намерили са слабост в начина ви на работа - възползвали са се.
zigzag
 
Мнения: 399
Регистриран на: 05 Фев 2014, 21:51

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin