Колко добри са bitcoini.com/coinfixer.com по време на балон?

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Колко добри са bitcoini.com/coinfixer.com по време на ба

Мнениеот eLoox » 08 Юни 2014, 11:58

bsdemon написа:През Кракена, със СЕПА на следвашия ден ми идват парите. Дано да не затъне тая борса.

На коя банкса си? В Първа Инвестиционна ме гледаха като изкопаемо като споменах СЕПА.
eLoox
 
Мнения: 3
Регистриран на: 06 Юни 2014, 23:22

Re: Колко добри са bitcoini.com/coinfixer.com по време на ба

Мнениеот 2GOOD » 08 Юни 2014, 12:11

eLoox написа:
bsdemon написа:През Кракена, със СЕПА на следвашия ден ми идват парите. Дано да не затъне тая борса.

На коя банкса си? В Първа Инвестиционна ме гледаха като изкопаемо като споменах СЕПА.


Аз съм на ПИБ, и да в повечето случаи така гледат, но това не те касае - ти получаваш превод.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Колко добри са bitcoini.com/coinfixer.com по време на ба

Мнениеот existenz55 » 20 Авг 2014, 04:18

Аз имам лоши впечатления от coinfixera. При големия спад преди 2 дена направих поръчка за 100 ДРК на цена от 2.44 след 21:00. На другия ден сутринта цената се беше качила до 3.50 и ми отказаха поръчката с следния мейл:

Здравейте,

Тъй като заявката ви е е била направена в период извън работното ни време (от 9:00 до 21:00) изпълнението й зависи от одобрението на оператор. Това условие е представено на страница "Купи" на сайта.

Tъй като цената на DRK се е качила съществено от момента на вашата заявка, можем да ви предложим следните 2 варианта:

1) Да ви върнем парите;

2) Да ви предоставим количество дарккойни, в съответствие с актуалната цена.


При мое запитване дали щяха да ми откажат поръчката, ако цената беше паднала под 2.44 лв. казаха, че пак ще ми пратят запитване преди да я изпълнят ако цената се промени с 1-2% (това са техни думи и всеки има право да реши дали щеше да стане така).
Не може в 21 век да се занимаваш с иновации като криптовалути и да ти работи сайта от 9 до 21 (реално сайта си работи нон стоп, но дали ще ти изпълнят поръчката след като си я платиш е по преценка на "оператора").
Поне нощно време да го спират и да не може да се пускат ордъри. Казаха ми, че ако пусна buy order след 21 и цената се е променила с над 2% ще питат преди да изпълнят поръчката (поръчваш 1000 дрк за 4 лв. ама до сутринта те са станали на цена 3,92 и няма да ти ги продадат на цена 4000 лв. а ще те питат искаш ли ги за 3920....) Е това ако е начина да се върти бизнес в 21 век с иновации като криптовалута ....
Аватар
existenz55
 
Мнения: 31
Регистриран на: 07 Дек 2013, 11:36

Re: Колко добри са bitcoini.com/coinfixer.com по време на ба

Мнениеот Sevo » 22 Авг 2014, 23:20

Ммммда.
Кракена са супер. Аз съм продал над 15 Коина там и ако направиш трансфер до 10ч. БГ време, още същия ден парите са по сметката ти в БГ.
Sevo
ПроФесор
 
Мнения: 224
Регистриран на: 13 Юни 2014, 11:34

Re: Колко добри са bitcoini.com/coinfixer.com по време на ба

Мнениеот emmobg » 09 Сеп 2014, 17:11

А евентуално някой да сподели при превод/захранване към чужда борса и по-кокнретно Кракен какви са таксите.До колкото разбирам СЕПА ще бъдя задължителна из а нашите банки след 2016г,но до тогава -как процедирате вие ?
emmobg
 

Re: Колко добри са bitcoini.com/coinfixer.com по време на ба

Мнениеот val1900 » 09 Сеп 2014, 17:21

За Kraken ползвам Алианц. Таксата е 20лв. за суми до 5000Е. Преводите се бавят до 10 дни.
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Dog, filchef, Google [Bot], ionicle, viniamin