Верификация в кракен

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Верификация в кракен

Мнениеот btcbull » 03 Юни 2014, 12:46

Здравейте, бях си попълнил данните за tier 1 в kraken и днес получавам следния имейл
Thank you for signing up with Kraken. Unfortunately, we've encountered a discrepancy in trying to determine the region you live in. To resolve the discrepancy, please verify your account to tier 3. Please submit an address for Tier 2 verification (if you haven't already), then submit an ID and Proof of Residence document under Get Verified > Tier 3 in your account.

We're sorry for the inconvenience, but we have to meet stringent requirements in order to satisfy legal regulations and part of this involves being careful about determining the region our customers live in. We appreciate your help with the verification process.


Някой да е имал подобен проблем? И какво ме съветвате да направя?
btcbull
 
Мнения: 8
Регистриран на: 08 Ное 2013, 13:14

Re: Верификация в кракен

Мнениеот cnerd » 03 Юни 2014, 13:10

Ми, кво да правиш... Верифицирай се. Писали са ти хората:
verify your account to tier 3. Please submit an address for Tier 2 verification (if you haven't already), then submit an ID and Proof of Residence document under Get Verified Tier 3 in your account.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Верификация в кракен

Мнениеот btcbull » 03 Юни 2014, 19:02

То добре, ама не ми се дава чак толкова информация за tier 3
btcbull
 
Мнения: 8
Регистриран на: 08 Ное 2013, 13:14

Re: Верификация в кракен

Мнениеот filchef » 03 Юни 2014, 19:21

btcbull написа:То добре, ама не ми се дава чак толкова информация за tier 3

За tier 3 ти трябва сметка от вода ток телефон или банково извлечение от твоята банка в което да се вижда настоящият ти адрес - той трябва да съвпада с адреса който си писал в tier 2 - понеже аз нямях такова отидох до кметството и от там ми издадоха удостоверение за настоящ адрес - в банката за тая услуга ми искаха 18 лв а в кметството 10.След това го преведох в преводаческа агенция без да го легализирам в министерството след това сканирах българския документ и превода и ги монтирах в ПДФ файл.Сканирах и личната си карта от двете страни и я поставих също в ПДФ файл.След това ги качих и след 10 дни ме верифицираха.Даже в кметството ако не кажеш че документа е за чужбина е по евтино но аз се набутах.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Верификация в кракен

Мнениеот lorrein » 18 Ное 2014, 10:02

filchef написа:
btcbull написа:То добре, ама не ми се дава чак толкова информация за tier 3

За tier 3 ти трябва сметка от вода ток телефон или банково извлечение от твоята банка в което да се вижда настоящият ти адрес - той трябва да съвпада с адреса който си писал в tier 2 - понеже аз нямях такова отидох до кметството и от там ми издадоха удостоверение за настоящ адрес - в банката за тая услуга ми искаха 18 лв а в кметството 10.След това го преведох в преводаческа агенция без да го легализирам в министерството след това сканирах българския документ и превода и ги монтирах в ПДФ файл.Сканирах и личната си карта от двете страни и я поставих също в ПДФ файл.След това ги качих и след 10 дни ме верифицираха.Даже в кметството ако не кажеш че документа е за чужбина е по евтино но аз се набутах.

Здравейте, всичко това, не може ли да се докаже с обратната страна на ЛК? Все пак е документ за самоличност.
И още нещо в т.2 писах постоянния си адрес, а имам документ от общината за настоящ. В него разбира се е вписан и постоянния адрес... Сега обаче не мога да се върна и да добавя втори адрес... Дали може и така?
Иначе видях, че не е задължително да се прави превод на документите. Просто верификацията, ще се забави.
lorrein
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Ное 2014, 09:52

Re: Верификация в кракен

Мнениеот filchef » 18 Ное 2014, 23:28

lorrein написа: Здравейте, всичко това, не може ли да се докаже с обратната страна на ЛК? Все пак е документ за самоличност.
И още нещо в т.2 писах постоянния си адрес, а имам документ от общината за настоящ. В него разбира се е вписан и постоянния адрес... Сега обаче не мога да се върна и да добавя втори адрес... Дали може и така?
Иначе видях, че не е задължително да се прави превод на документите. Просто верификацията, ще се забави.

Не става само с лична карта иска се настоящ адрес а той го пише в сметките където живееш или в документа от общината - не пречи , че не си го писал в тиер едно защото там така или иначе трябва да е адреса и името за банката в която ще си получаваш парите а там нашите банки работят с адреса по лична карта.Не се изисква превод от български на английски но ако е преведена става по бързо и ако не ти се чака повече от месец е по добре да се преведе - 5-6 лева къде не си ги дал.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, viniamin