Прехвърляне на DOGE от един сървър в друг за обмяна?

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Прехвърляне на DOGE от един сървър в друг за обмяна?

Мнениеот Mechoboy » 11 Май 2014, 23:40

Здравейте! Аз съм новобранец в биткойн майнинг, но бих ви помолил за малко помощ. Имам акаунт с малко dogecoin в cex.io и други монетки и искам да ги прехвърля в Cryptsy.com за да ги обменя в BTC. Направих two-factor verification но все пак като дам депозид на баланса ми генерира адрес в место да иска адрес от който да прехвърля монетите и се обърквам. В първия си сайт за всяка монета си има адрес, но искам да ви попитам къде да ги въведа в Криптси акаунта.
Мерси
Mechoboy
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Апр 2014, 18:39

Re: Прехвърляне на DOGE от един сървър в друг за обмяна?

Мнениеот farmdve » 12 Май 2014, 00:43

Правилно си работи, прехвърлянето става ДО адрес, това означва, че трябва да вземеш този адрес от Cryptsy и като цъкнеш на Withdraw на DOGE в CEX.IO да посочиш адреса до който искаш да ги пратиш, в случая този, който Cryptsy ти генерира.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Прехвърляне на DOGE от един сървър в друг за обмяна?

Мнениеот ekrem » 12 Май 2014, 22:45

и по просто обяснено: при превод на пари сметката към която ще бъдат изпратени парите се посочва в банката от която ще се изпращат (в случая cex.io) а не в банката в която ще бъдат получени
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Прехвърляне на DOGE от един сървър в друг за обмяна?

Мнениеот farmdve » 14 Май 2014, 07:49

ekrem написа:и по просто обяснено: при превод на пари сметката към която ще бъдат изпратени парите се посочва в банката от която ще се изпращат (в случая cex.io) а не в банката в която ще бъдат получени

Според мен моето беше по-просто обяснено. xD
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Прехвърляне на DOGE от един сървър в друг за обмяна?

Мнениеот Mechoboy » 17 Май 2014, 13:09

Благодаря ви, много. Само още един въпрос. Къде е по-добре да си държа парите и да ги обменям. В cex.io или в cryptso, защото и на двете места има борса. Много е голяма комисионната за прехвърлянето на биткойн от cex.io в портмоне - 0.001 btc :( Аз не съм милионер и имам само AMD radeon R7 250 :(
Mechoboy
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Апр 2014, 18:39

Re: Прехвърляне на DOGE от един сървър в друг за обмяна?

Мнениеот Mechoboy » 17 Май 2014, 13:34

Сори, че ви затрупвам с въпроси тъй като нямам нищо общо с УНСС : ) Сега се говори, че се копае LTC и е по-изгодно за слаби машини. Щом дълбочината на пазара на лайткойн е много голяма и много се продават, а аз нямам много биткойн за да купувам, ще е разумно ли да автоконвертирам изкопаните монети в лайткойн и после да ги продавам за биткойн?
Mechoboy
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Апр 2014, 18:39


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, viniamin