Тактики за печелене на повече?

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот Spoon.Net » 07 Апр 2014, 17:03

значи плана е следния : пакистан купува бомби от боксьорчето = цената скача. пакистанците хвърлят бомбите над либия = цената скача. либийците купуват бомби от боксьорчето ........ и ето ти една трайна политика за повишаване на цената ;)
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот angelche1973 » 07 Апр 2014, 17:07

Украйна обявява война на Русия? :lol: :lol: :lol:
Не са важни конете в мотора - важно е магарето зад волана
angelche1973
 
Мнения: 455
Регистриран на: 17 Юни 2013, 09:27
Местоположение: София

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот Spoon.Net » 07 Апр 2014, 17:25

неееее преди да се покачи курса и всичко ще е свършило ..... нещо по така трябва. муджихидините трябва да са в играта. те обичат да се бият щото са им празни главите и се проточва дълго. в белия свят ако стане война може да стане много лошо, но е малко вероятно. факаните руснаци знаят какво правят и хич не им е за ветото и бла бла дето ще им наложат.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот milan_gl » 07 Апр 2014, 17:36

На голям джумбиш я направихте темата на човека . Да ама ако се сдавят руснаци и украинци знае те ли че правителството като нищо ще ви РЕКВИЗИРА копачките ??? :think:
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот cnerd » 07 Апр 2014, 18:00

Ми, кво да ви кажа, колеги, както се изрази Spoon в една друга тема, до сега беше жътвата.

Сега е малко суша, ама пък какъв по-добър момент за реинвестиция? Йофтин хардуер вали от небесата, всички са склонни да се пазарят, общо взето - пари и вяра да имаш :) Ако използваме аналогията с жътвата, сега е момента да си оправите тракторчетата, да си купите нови и да видите какво ще посеете за следващият сезон.

В момента общо взето каквото и да копаем все едни и същи парички капят... обаче! Когато цените започнат да се качват, някои от валутите ще експлодират, други ще имплодират.
Имаики предвид и популярния лаф сред нас, свързан с това, дека го копаеш и на колко го продаваш, според мен правилното нещо в момента е да си изберете фаворити, няколко на брой, да заложите на тях и да се надявате, че когато свещите почнат да стават високи и зелени, те ще са във вашата двойка (pair)

Ако ви се играе на борсата, момента не е лош да направите някоя и друга кинта от игра с двойки, включващи фиат. Другите, обаче, може да не ви излязат толкова на печалба, понеже leverage-ите са малки, а таксите са постоянни :)

Просто не губете дух, do the voodoo that you hoodoo и стискайте палци...
...или пък недейте, ваше решение :)
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот guBaHe » 07 Апр 2014, 19:42

Аз дебна за "аномалии" в курсовете на дадена монета спрямо BTC и LTC. Миналия месец хванах момент, когато обърнах DOGE в LTC и продадох моментално LTC за BTC и излезе с 24% отгоре, отколкото ако обменя директно DOGE за BTC. Сега пак хващам такива моменти, но разликите не са повече от 5-6%. Мисля да си напиша програмка, да тегли курсовете и да следи за такива "аномалии".. когато остане време.

В момента основно въртя малки суми за по 2-3 % бърза печалба на относително стабилни валути - примерно преди няколко дни купих DOGE по 0.00000099 и продадох по 0.00000105 няколко часа по-късно.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот 2GOOD » 07 Апр 2014, 19:45

По принцип цялото "куче" си е аномалия xD
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот ZAX » 08 Апр 2014, 02:04

Е такива като Спун ми дължаха парички и всичките решиха в монетки да ми ги върнат. Например според него 90К кучки стрували 155 лева, а 0.136 BTC пък били 200 лева и ми се е издължил вече...

И в един момент се озовах с около половин BTC в различни валути от некоректни длъжници, които нямаше как да продам при курсовете на които са ми ги зачислили, затова събрах и всички глупости които аз самият съм копал, продадох на какъвто курс такъв и си взех една мравчица. Сигурно поне 1000 лева реално ми излизат тези смешни 0.9 (в момента на стойност няма и 600 лева), ако имаме предвид курсът при който съм ги копал и курсът на който си ги смятат некоректните длъжници (но все пак по-добре половината пари отколкото никакви) + 150 глоба на митницата (и тя можеше да е много повече, но и така не ме кефи, обаче това е положението)...

Спрях картите, защото за момента не виждам смисъл да си плащат само тока. Оглеждам се пак за "безплатен" такъв.

Смятам че мравето ще си избие не само реалната стойност, а и двойната която ми е зачукана на мен.

Не знам до колко ми е добра стратегията, но ми писна.

Ако имаш свежи пари да ги инвестираш сега е идеалния момент, но не мисля че реинвестиция е правилен термин в случая. И все пак по-добре е да реинвестираш отколкото да продаваш при такъв жалък курс.

За съжаление съм твърде мизерен и не мога да си позволя да кътам. Налага се да продавам веднага. Не точно такива ми бяха плановете, но когато помагаш на хората, а те са неблагодарни, така се получава.

П.П. Колкото до постоянния трудов договор, работете си за по 300 лева, аз съм пас. Ще се ходи пак до Англия и това лято, явно : ]
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот skrubalov » 10 Апр 2014, 13:25

Аз купувам акции и събирам дивиденти - cryptostocks, havelockinvestments.
Пак има нужда от мното следене, но ако набараш читава компания в началото дърпаш доста.
skrubalov
 
Мнения: 263
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:22
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Dog, Google [Bot], ionicle, joretouzunov, viniamin