Тактики за печелене на повече?

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Тактики за печелене на повече?

Мнениеот Fresh » 07 Апр 2014, 14:16

Здравейте на всички :) Понеже наскоро хич не върви това копане и се чудя вие какви тактики имате за допълнително печелене? Например купувате по-евтино и го продавате за по-скъпо другаде ли и аз не знам.
Fresh
 
Мнения: 97
Регистриран на: 14 Дек 2013, 17:36

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот 99ufo99 » 07 Апр 2014, 14:39

Мдаа.. актуален въпрос :)

Според мен, не очаквай Българин да ти кажа как точно печели ;) .. народо-психология .
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот vmuser » 07 Апр 2014, 15:08

Аз лично се оглеждам за нови валути еднодневки, следя борси продавам на по-високи курсове. Тегаво е щото ти отнема време и трябва постоянно да сменяш; не е като да си закопаш нещо с дни-седмици дори. Мисля да почна лекичко и с борсови операции да се занимавам, но още ми е рано.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот crab » 07 Апр 2014, 15:18

за допълнително печелене - работа на трудов договор, ангажира те докато машините ти копаят и по не ти пука колко вадят :D :D
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот 2GOOD » 07 Апр 2014, 15:24

crab написа:за допълнително печелене - работа на трудов договор, ангажира те докато машините ти копаят и по не ти пука колко вадят :D :D


хахахах да това е много готина стратегия, ако може да си позволите да ги забравите за месец два ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот farmdve » 07 Апр 2014, 15:34

Fresh написа:Здравейте на всички :) Понеже наскоро хич не върви това копане и се чудя вие какви тактики имате за допълнително печелене? Например купувате по-евтино и го продавате за по-скъпо другаде ли и аз не знам.

То тази стратегия е известна на всички, само дето не е така лесно. Биткойн е толкова волатилна, че трудно може да прецениш дали отива нагоре или надолу цената. Ако искаш да се пробваш ти трябват много пари ако цената скача и пада между 2-3 долара.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот milan_gl » 07 Апр 2014, 15:39

crab написа:за допълнително печелене - работа на трудов договор, ангажира те докато машините ти копаят и по не ти пука колко вадят :D :D

Трудов договор + електромер на чужда сметка с една две контактни розетки ??? ... Дано форума не се чете от моите шефове ? :dance:
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот vmuser » 07 Апр 2014, 15:46

Да, това с безплатния ток ще ти вдигне печалбите доста :) Блазе на хората, които има как да го изиграят
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот Spoon.Net » 07 Апр 2014, 16:07

станах по зле от счетоводител. в главата ми има множество валути със съответните курсове при дадена трудност. за съжаление от 2 месеца на сам фактора не е цената а трудноста на валутите, защото на всички е ясно че пазара е мъртъв. вчера за първи път от много време видях в минта на някаква валута един малък балон .... и преди 2-3 дена айнщайна дето и той направи така което дано е признак на съживяване, но като цяло графата продавам е красноречива какво се случва. това с тока ... 2-3 карти да сложиш някъде, но за повече и денонощна работа ми се струва щуротия, да не говорим че е типичната бг глупост = пре еби другарче. но ... сиромах човек жив дявол. поздрави.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Тактики за печелене на повече?

Мнениеот milan_gl » 07 Апр 2014, 16:44

Крипто валутите макар и наречени "валути" , за сега си остават 99% с пазарните атрибути на стока а не на валути ? Защото размените с тях за друг вид стоки и услуги е спорадичен и единственото нещо което ги държи на повърхноста е имагинерното чувство на определен тип потребители които биха ги задържали в портфейл с цел покачване на стойността им след време . До когато придобият по-изгодна пазарна капитализация . Да обаче освен ASiC майнерите които де факто и ЕДИНСТВЕНО повишават трудноста на заработка и ПУЛОВЕТЕ от типа на middlecoin , Waffle pool , clever mining също събарят яко цените в този момент . Техните автоматични конверсии от валута във валута правят графиките такива каквито отбеляза Spoon.Net . Няма търговия за реални стоки няма и натрупване . Как да се задържат цените ? Каквито и спекулации да се правят на борсите с каквито и икономии на енергии да се занимаваме , докато не влезе свежа пара в тази система цените ще са само на долу !

p.s. Сега ако вземат украинците да продадат някоя скътана ядрена глава на пакистанците например и ето ти скок в цените ! Или пък някоя петролна криза - така ще изстреля цените на BTC и производни ??? :clap:
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

Следваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, viniamin