Има ли място където..

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Има ли място където..

Мнениеот ZAX » 09 Юли 2013, 22:58

Има ли място където хем да не те ебават, хем да не ти съдират кожата. Искам като се регна и веднага да започна да правя каквото си искам и в каквато валута си искам, дали ще са койни или фиат или каквото и да е.

1. НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МИ ЗАМРАЗЯВА ПАРИТЕ

2. НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МИ ИСКА КАКВИТО И ДА БИЛО ЛИЧНИ ДАННИ, ОЩЕ ПО-МАЛКО ДА СНИМАМ ЛИЧНИ ДОКУМЕНТИ, ДА ПРАЩАМ SMS-И И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ.

3. НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МИ ИСКА КАКВИТО И ДА БИЛО ТАКСИ

ТОВА СА ОСНОВНИ ПРАВИЛА ЗАЛОЖЕНИ ПРИ СЪЗДАВАНЕТО НА BTC И АКО ВЕЧЕ СА ЗАБРАВЕНИ И НЯМА ДА СЕ СПАЗВАТ ОТ ОСНОВНИТЕ УЧАСТНИЦИ В СИСТЕМАТА, ТО АЗ ПО-ДОБРЕ ДА СИ СЕ ЗАНИМАВАМ С БАНКИТЕ
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Има ли място където..

Мнениеот PoorMan » 27 Юли 2013, 16:06

Много добре казано, аз обаче искам да добавя нещо!
Нека всичко е анонимно, сигурно и т.н.
Но липсата на връщане на плащане е голяма пречка пред търговците и купувачите особено при ФИЗИЧЕСКИте стоки.
Примерно искам да си поръчам нещо от Китай, или отдъдето и да било.
Пращам парите, китаеца бяга,продукта го няма.
Или той праща стоката, получавам я ,но аз не му плащам после.
Е това трябва да се реши по някакъв начин. До тогава хората ще ползват Paypal, защото поне знаят че ако ги измамят парите почти със сигурност ще им бъдат върнати.
Разбира се, ако отидете до супермаркета да си купите лимонада, вероятността за измама може да се приеме като нулева...Но как да процедираме при онлайн пазаруването?
Не копая.
PoorMan
 
Мнения: 40
Регистриран на: 27 Юни 2013, 13:43

Re: Има ли място където..

Мнениеот ZAX » 27 Юли 2013, 16:28

Риск винаги има!

Ако си дадеш личните данни, пак можеш да не си платиш...

Мамили са ме няколко пъти и Paypal НИКОГА не са ми връщали нищо...

Тук има ескроу. Което е предостатъчно и работи много по-добре от която и да е друга система!

Ти си дал парите на някой, който няма да измами никоя от страните. Китаеца ти праща стоката, тя пристига, потвърждаваш и ако всичко е наред чак тогава си получава парите. Разбира се ти винаги можеш да се направиш на циганин и че не си получил стоката, но там влизат в играта и куриери, на които си подписал че си и т.н. Нещата ми се виждат доста стабилни.

Сега вече не знам как стоят нещата, когато решиш да си купиш преордър... Човека го продава само защото му трябват пари веднага и ако ти се съгласиш да му ги дадеш, нищо не го задължава след това да ти го прати когато/ако го получи. Но пък нима пейпал ще ти върне парите тогава? Отговорът им ще бъде "внимавай какво си купуваш, внимавай на кого се доверяваш" или "много съжаляваме че не можем да ви помогнем но по тази сметка няма достатъчно средствата за да ви върнем парите" и т.н. педалски отговори, вместо да отидат и да му счупят главата или да сложат запор на всичко което притежава докато се издължи или просто да ми кажат адреса му поне :mrgreen:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, viniamin