Какво мислите за bter.com

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Какво мислите за bter.com

Мнениеот LuckyBG » 23 Фев 2014, 13:46

А какво мислите за bter.com - като борса?

Някой търгува ли там и като цяла може ли да се разчита на нея?
Струва ми се, че е много близка като интерфейс на btc-e борсата, дали нямат нещо общо, но са за различни региони :), едната за азиатския, а другата за европейския пазар? Може и да греша, разбира се :)
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Сериозен спад за 12 часа

Мнениеот cnerd » 24 Фев 2014, 16:38

bter нямат обмен към фиат. Те са друга категория борса
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Сериозен спад за 12 часа

Мнениеот LuckyBG » 24 Фев 2014, 17:57

cnerd написа:bter нямат обмен към фиат. Те са друга категория борса


Прав си, но аз още не съм изкопал достатъчно, че да обръщам в някаква валута .. :), засега само копам. Та питах дали някой ползва тази борса (bter) и дали е надеждна, някакви отзиви?
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Сериозен спад за 12 часа

Мнениеот ggushterov » 24 Фев 2014, 18:06

Аз ползвам bter когато обменям DOGE защото става с няколко часа по-бързо от cryptsy (да не кажа с дни понякога). До сега проблем не съм имал с тях.
ggushterov
 
Мнения: 320
Регистриран на: 01 Яну 2014, 21:17

Re: Какво мислите за bter.com

Мнениеот filchef » 25 Фев 2014, 01:55

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Какво мислите за bter.com

Мнениеот LuckyBG » 25 Фев 2014, 16:17

То не знам остана ли борса, която да няма поне няколко негативни отзива. В тази статия, негативно освен Bter.com е спомената и Cryptsy.com? А в един друг форум (Hash.bg) хвалеха Bter и пишеха лоши работи за Cryptsy.... Явно навсякъде има проблеми и винаги ще има недоволни, но кажете някоя сериозна борса основно за обмяна на DOGE?
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Какво мислите за bter.com

Мнениеот filchef » 26 Фев 2014, 00:11

LuckyBG написа:То не знам остана ли борса, която да няма поне няколко негативни отзива. В тази статия, негативно освен Bter.com е спомената и Cryptsy.com? А в един друг форум (Hash.bg) хвалеха Bter и пишеха лоши работи за Cryptsy.... Явно навсякъде има проблеми и винаги ще има недоволни, но кажете някоя сериозна борса основно за обмяна на DOGE?


На Bter.com супорта им е нулев обикновенно борсата си работи добре в автоматичен режим и аз съм я позвал да си купя NXT но хората казват ,че не дай си боже да се случи нещо което изисква намеса на опрератор те са шибани китайци и изобщо не ебават да се отзоват това съм го чел в bitcointalk.org форума за Vircurex сякаш има по добри отзиви .
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Какво мислите за bter.com

Мнениеот LuckyBG » 26 Фев 2014, 00:58

Аз пък имам само едно писане до съпорта, относно Активните ордери, показваше цената до 6тия знак след десетичната запетая и не можеше да се разбере каква цена си задал :), примерно 0,00000200, 205 или каквото и да е над 6тия знак, все ти го показва до 6-ти, т.е. 0,000002 .. ха еди разбери какви оферти ти стоят активни и на какви цени. Докато при историята за търговията ти си ги показваше коректно до 8ми знак. Та им писах и на другия ден ми благодариха, писаха, че е много важно и съществено това нещо и след няколко часа вече го бяха фикснали :). Ако някой от колегите търгува там сега поне ще вижда на каква цена продава DOGE, пък ако реши може и да почерпи :). ..

П.С.Има и други кусури, дето не ми харесват, ама не ми се занимава да пиша :). Примерно, това че неможе да избереш наличност като кликнеш върху нея при продажбата (както е примерно в Cryptsy). Също и това, че има ограничение до 6 знак при продажбата и ти остават някакви остатъци от продаваните криптовалути, дето не знам как да зануля (не че нещо струват ама дразни да стоят :) и такива ми ти неща :)
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, viniamin