За късмета в чейнджа

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

За късмета в чейнджа

Мнениеот Metamorph » 07 Фев 2014, 13:36

Здравейте.
Някой друг ...обратен като мене?
Как така обратен?
Ми ей тъй:
Курса на коина пада,викам си "охааа продавам ,а после ще купя на ниска цена". Продавам - стоп... курса спира да пада.
Или пък курса расте- стрела нагоре часове наред.Яд ме е че не съм се включил в началото. Е по-добре късно и купувам коини. Ииииии....СТОП. Повече не расте. Почва да пада.
Чудно ми е - аз не играя със 100 000 коина все пак. Пазара дори не ме усеща. Обаче явно някак си се усеща моето присъствие-вълни някви ,квантова механика ... магии,проклятия...!!!
И пак се чудя, дали пък това не може да се използва за печелене на пари?
Примерно няколко ашлака не знаят курса накъде ще поеме- синхронизират се с мене. И като искат курса да се обърне аз действам. Губя там ... няколко стотин долара, ама те печелят хилядарките. После хонорара и... живот ще си живея :)

Дали може да се измами съдбата? Дали може тя да прозре отвъд моите жалки 100 долара в загуба и да види печалбите възникващи в последствие от това?
Все въпроси които не сме учили в училище :)
Та...има ли обратни ? :)

п.п.
И като говоря за стабилен лош късмет не става дума само за няколкото жалки опита да изкарам нещо чрез биткоин.
По рано съм се пробвал на трейдъра,без реални пари. По-дяволите и там беше обратно всичко- няма пак да го обяснявам че...

И докато си пиша,курса отново се смени и ако така продължава ... прави ми нарочно :)
Metamorph
 
Мнения: 395
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Re: За късмета в чейнджа

Мнениеот man0l » 07 Фев 2014, 13:54

ужас ... не търгувай, ще изгубиш малкото пари, които имаш.

Научи техническият анализ ( най - малкото ), за начало можеш да следиш тези:

http://www.cryptocoinsnews.com/category ... /analysis/

Най - важното е анализа да е обективен, а не да си мислиш, че цената скача или пада, под влияние на емоцията ще изцъкаш всички bitcoins със скоростта на светлината ;)

Cheers.
https://trak.ink dropshipping automation
Аватар
man0l
 
Мнения: 50
Регистриран на: 05 Дек 2013, 10:36

Re: За късмета в чейнджа

Мнениеот кузов » 07 Фев 2014, 15:06

оня ден купих и ей на пре...ах се куц късмет
кузов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Фев 2014, 16:20

Re: За късмета в чейнджа

Мнениеот 2GOOD » 07 Фев 2014, 15:11

@Metamorph
Другия път преди сделка обаждай се да те ползваме като индикатор ;)

Шегата на страна, случват се и такива неща, съвсем нормално е не може винаги да си на плюс. Важното е да си звимаш поуки от, на мен ми се струва, че акоз адържиш позицията по-дълго време ще излезне на печалба, но за няколко часа като тръгне гониш само корекции.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: За късмета в чейнджа

Мнениеот Странник » 07 Фев 2014, 16:15

В един малко по обобщен смисъл май сякаш някой ти казва: ''Пич,това точно не е за теб!'' и ти се доказва съвсем реално.
Така че пробвай се на друго поприще.
Това е моя съвет. :)
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

Re: За късмета в чейнджа

Мнениеот cnerd » 09 Фев 2014, 14:25

@Metamorph
Какво търгуваш и в края на деня с какво искаш да останеш - с печалба в USD или BTC?
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, viniamin

cron