забавени депозити от Poloniex

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот Kasmetski » 22 Юни 2017, 12:06

Аз не разбирам защо винаги трябва да се тормози съпорта на даден ексчейндж с въпроси, чиито отговори можете да намерите за 3 минути в нета? Цялата етх мрежа е с огромен беклог и последните няколко седмици е доста претоварена. Ще ви оставя сами да потърсите ЗАЩО - отговорът е елементарен.
Вчера дори затвориха депозити и теглене от доста борси, заради същата причина.
Makefinity - Unleash Your Creativity
Kasmetski
 
Мнения: 77
Регистриран на: 04 Мар 2014, 19:06

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот voldemore » 08 Юли 2017, 15:52

Вече трети ден не ми е дошъл депозит в POLONIEX.... а в Nanopool излизат че са пратени! случвало ли се е на някои да се забави депозит толкова?
voldemore
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юли 2017, 12:50

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот voldemore » 10 Юли 2017, 10:31

Никой ли няма отговор на тоз въпрос ... Дори и suporta нищо не отговаря!!!
voldemore
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юли 2017, 12:50

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот danisapfirov » 10 Юли 2017, 10:55

ZEC депозитите и тегленията в Poloniex са блокирани.

Официалното съобщение от сайта:
ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet/network issues. Deposits and withdrawals will remain disabled until a solution is found, which may require an update from the ZEC team. Any updates must be tested and audited before enabling.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот voldemore » 10 Юли 2017, 23:22

За zec наистина го пише...но на етър и етц не пише такова нещо! Вчера ми преведоха паскала с 3 дена закъснение ... Но поне го пуснаха а етц го няма вече 5 дена! И съпорта нищо не ми отговаря..
voldemore
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юли 2017, 12:50

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот danisapfirov » 11 Юли 2017, 08:28

И друг колега се оплака за неполучени депозити ETC в Poloniex, но при мен пристигнаха.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот martin » 11 Юли 2017, 18:27

То нищо не е ясно, преди ми превеждаха на 1 ETC после започнаха на 3 ETC, после на 6, вече от половин месец ги превеждат на 8 ETC-та. Нямам обяснение, при положение е че от nanopool са ги пуснали. Лошото че от съпорта, никой не отговаря. Ясно е че ще пристигнат няма да се загубят, проблема е че когато беше хубав курса аз имах 7 ETC и не можах да ги продам, после ги преведоха но ... не виждам смисъл да ги продам на тази цена, ще трябва си платя тока от моя джоб а не от това което е изкарала машината :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
martin
 
Мнения: 26
Регистриран на: 17 Юни 2017, 11:52

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот voldemore » 12 Юли 2017, 00:10

Аз за това се ядосвам че нищо не отговарят..... Аз от кракен си пуснах 4 етц в полото и .... Уви няма ги вече 5 че и 6 дена
voldemore
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Юли 2017, 12:50

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот dedmaroz » 27 Юли 2017, 19:14

След 6 седмици последният депозит към полонекс фигурира в баланса ми вече.
Мисля, че наваксват с балансите на клиентите си в предвид очаквания форк на BTC.
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], gorgar, ionicle, Sando_83, Spenchoni, viniamin