Биткойн към QIWI

Модератор: Moderators

Биткойн към QIWI

Мнениеот Radst » 10 Яну 2017, 15:12

Имам един много важен въпрос-?
Имам генериран код от един руски сайт към системата QIWI.която обаче не се поддържа в България.
Мога ли да използвам Биткойн за трансфер и след това да ги прехвърли към QIWI.
Какво мога да използвам изобщо?
За Western Union и Money Gram ми казаха,че работят само с физически лица?
Webmoney? Не разбирам!Моля,помогнете ми как да се свържа с Qiwi от възможностите в България.
!Става въпрос за малка сума,евентуалните неустойки от прехвърляне не са проблем!
Radst
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Яну 2017, 15:05

Re: Биткойн към QIWI

Мнениеот 2GOOD » 10 Яну 2017, 15:24

т.е. трябва пари от QIWI да ги прехвърлим в биткойн така ли !?

Виж тук:
https://www.bestchange.ru/qiwi-to-btc-e.html
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Биткойн към QIWI

Мнениеот kati » 10 Яну 2017, 16:57

Разгледай някой сайт за плащане на продукти, извеждат се поне 30-40 възможности с различни от нашите системи за разплащане. Със сигурност може да се плаща с карта като MasterCard , да си регистрираш безплатни сметки в няколко от техните системи за разплащане, избери си тези, които ползват и биткойни и си поиграй с прехвърляне от сметка в сметка, но навсякъде има такси.
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Биткойн към QIWI

Мнениеот filchef » 10 Яну 2017, 20:24

В Русия биткойн е незаконен така че огледай сайта на ВТС-е ако там има извеждане на разплащане от биткойн към Qiwi rub пробвай чрез него.Доколкото разбрах поста ти искаш да обърнеш биткойни в Qiwi rub

Проверих има такса 5% за теглене в рубли към Qiwi - първо трябва да обърнеш биткойните в рубли.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Биткойн към QIWI

Мнениеот johnkill » 11 Яну 2017, 06:22

Radst написа:Имам един много важен въпрос-?
Имам генериран код от един руски сайт към системата QIWI.която обаче не се поддържа в България.
Мога ли да използвам Биткойн за трансфер и след това да ги прехвърли към QIWI.
Какво мога да използвам изобщо?
За Western Union и Money Gram ми казаха,че работят само с физически лица?
Webmoney? Не разбирам!Моля,помогнете ми как да се свържа с Qiwi от възможностите в България.
!Става въпрос за малка сума,евентуалните неустойки от прехвърляне не са проблем!


За всякакви руски системи ползвам payeer.com има всякакви прехвърлянки от биткойни
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: Биткойн към QIWI

Мнениеот jkminkov » 15 Яну 2017, 23:40

filchef написа:В Русия биткойн е незаконен така че огледай сайта на ВТС-е ако там има извеждане на разплащане от биткойн към Qiwi rub пробвай чрез него.Доколкото разбрах поста ти искаш да обърнеш биткойни в Qiwi rub


Колко да е незаконен ... https://secure.indx.ru/ViewSymbol.aspx?id=60 сайта работи директно с webmoney...
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Биткойн към QIWI

Мнениеот filchef » 16 Яну 2017, 00:03

jkminkov написа:
Колко да е незаконен ... https://secure.indx.ru/ViewSymbol.aspx?id=60 сайта работи директно с webmoney...


Това което си дал е някакъв измислен от брокера индекс - никъде няма и помен от приемането на биткойн като разплащателно средство.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Биткойн към QIWI

Мнениеот kati » 16 Яну 2017, 11:04

Аз дори го ползвах, защо при теб не работи filchef » 16 Яну 2017, 00:03 - може би си мургав?
Има доста руски сайтове за биткойни ;)
kati
 
Мнения: 193
Регистриран на: 23 Апр 2014, 15:39
Местоположение: София

Re: Биткойн към QIWI

Мнениеот jkminkov » 16 Апр 2017, 13:22

дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin