България загуби и други местни далавери

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 10 Яну 2024, 19:51

filchef написа:
Той и Мадуро си поиска златото което се съхраняваше в Лондон но не му го дадоха :mrgreen:


За щастие България не е вече куманизъм като Венецуела. Докато беше - и СССР не и върна златцето... изводите за теб!
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 10 Яну 2024, 19:54

filchef написа:Да не отваряме дума за "златните" концесии където България не взема повече от 1% от добитото злато да не говорим за другите редкоземни елементи които са на вересия.


Прочетено в Нощен Труд с превод на рашки :) Виждал ли си колко внасят в хазната тези фирми? Я иди виж Асарел Медет - не е злато дори, мед бе мед ;)
А преди това какво добиваше България - ми грънци :)
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 10 Яну 2024, 19:59

https://ec.europa.eu/eurostat/statistic ... did=584082


ммм да... цъфнали и сме вързали...
qbadabaduuu
 
Мнения: 450
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 10 Яну 2024, 20:04

futureworld написа:
filchef написа:Да не отваряме дума за "златните" концесии където България не взема повече от 1% от добитото злато да не говорим за другите редкоземни елементи които са на вересия.


Прочетено в Нощен Труд с превод на рашки :) Виждал ли си колко внасят в хазната тези фирми? Я иди виж Асарел Медет - не е злато дори, мед бе мед ;)
А преди това какво добиваше България - ми грънци :)


https://www.asarel.com/about/history/asarel_medet/

я да видим този меден рудник от кога го има :lol:
qbadabaduuu
 
Мнения: 450
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот filchef » 10 Яну 2024, 23:47

futureworld написа:
filchef написа:Да не отваряме дума за "златните" концесии където България не взема повече от 1% от добитото злато да не говорим за другите редкоземни елементи които са на вересия.


Прочетено в Нощен Труд с превод на рашки :) Виждал ли си колко внасят в хазната тези фирми? Я иди виж Асарел Медет - не е злато дори, мед бе мед ;)
А преди това какво добиваше България - ми грънци :)


Така е сумата е сигурно е голяяяяяяма ма е само 1% от това което ТЕ получават от НАШЕТО находище и ако сделката не беше корупционна можехме да вземем поне 30% както арабите вземат от фирмите които им разработват находищата на нефт.

- Аз се отказвам да споря с радиоточка и те вкарвам в моя игнор списък.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2270
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 11 Яну 2024, 01:08

filchef написа:
futureworld написа:
filchef написа:Да не отваряме дума за "златните" концесии където България не взема повече от 1% от добитото злато да не говорим за другите редкоземни елементи които са на вересия.


Прочетено в Нощен Труд с превод на рашки :) Виждал ли си колко внасят в хазната тези фирми? Я иди виж Асарел Медет - не е злато дори, мед бе мед ;)
А преди това какво добиваше България - ми грънци :)


Така е сумата е сигурно е голяяяяяяма ма е само 1% от това което ТЕ получават от НАШЕТО находище и ако сделката не беше корупционна можехме да вземем поне 30% както арабите вземат от фирмите които им разработват находищата на нефт.

- Аз се отказвам да споря с радиоточка и те вкарвам в моя игнор списък.


Нерде нефт, нерде злато :) Пробвай да ги изпомшиш златото или да го пречистиш в дестилационна колона. Ич не ми пука дали ще ме четеш :)
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 11 Яну 2024, 23:10

https://www.svobodnaevropa.bg/a/demogra ... 59610.html

"За да е възможна интеграцията, много сфери трябва да се променят, включително образователната система. Защото тя е скроена единствено по мярата на етническите българи.
Няма как децата на 100 000 имигранти да се почувстват пълноценна част от българското общество, ако са длъжни да учат „Аз съм българче“, без на образователната система да ѝ хрумва, че и те биха могли да научат българските деца на нещо и да обогатят живота им."



бах мама му... според тази от свободна Европа за справянето с демографската криза в България трябва да вкараме мигранти и за да се чувстват добре трябва ние да променим начина си на живот и образованието си... леле боже...
qbadabaduuu
 
Мнения: 450
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 12 Яну 2024, 12:38

qbadabaduuu написа:https://www.svobodnaevropa.bg/a/demografska-kriza-migrantska-kriza-strah-zaguba-identichnost/32759610.html

"За да е възможна интеграцията, много сфери трябва да се променят, включително образователната система. Защото тя е скроена единствено по мярата на етническите българи.
Няма как децата на 100 000 имигранти да се почувстват пълноценна част от българското общество, ако са длъжни да учат „Аз съм българче“, без на образователната система да ѝ хрумва, че и те биха могли да научат българските деца на нещо и да обогатят живота им."



бах мама му... според тази от свободна Европа за справянето с демографската криза в България трябва да вкараме мигранти и за да се чувстват добре трябва ние да променим начина си на живот и образованието си... леле боже...


Само да запитам - ти колко деца имаш? Да, трябва да спрете да се държите като копейки с идеологията на Костя :) Той е толкова смешен завалията, една отрепка - тръгнал да говори за подчовеци...
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 12 Яну 2024, 16:09

Еха... И Костадинов какво общо има :lol:

Давай да забраняваме всички наши класици щото това няма да изнесе на имигрантите...
Ако от сглобката ти кажат че е добре да обявим война на Русия вероятно и с това ще си съгласен...

Направо е смешно това че ако не си съгласен с евриатлантическите ценности то ти си копейка русофил путинист и т. н.
Разбрахме нямаш нищо против това произведение да отпадне от учебния план нека има повече часове за 35 пола и че няма майка и баща а са родител 1 и 2
qbadabaduuu
 
Мнения: 450
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот MadDog » 12 Яну 2024, 16:46

futureworld написа:
qbadabaduuu написа:https://www.svobodnaevropa.bg/a/demografska-kriza-migrantska-kriza-strah-zaguba-identichnost/32759610.html

"За да е възможна интеграцията, много сфери трябва да се променят, включително образователната система. Защото тя е скроена единствено по мярата на етническите българи.
Няма как децата на 100 000 имигранти да се почувстват пълноценна част от българското общество, ако са длъжни да учат „Аз съм българче“, без на образователната система да ѝ хрумва, че и те биха могли да научат българските деца на нещо и да обогатят живота им."



бах мама му... според тази от свободна Европа за справянето с демографската криза в България трябва да вкараме мигранти и за да се чувстват добре трябва ние да променим начина си на живот и образованието си... леле боже...


Само да запитам - ти колко деца имаш? Да, трябва да спрете да се държите като копейки с идеологията на Костя :) Той е толкова смешен завалията, една отрепка - тръгнал да говори за подчовеци...


И тази е радетел за "културното обогатяване" на българската нация. Такива им пожелавам дъщерите им да бъдат "обогатени културно" по имигрантски, каквито чести случаи има вече в страните от Западна Европа, където имигрантите и потомците са до 1/3 от населението. И с право там се надигат вече срещу политиките на правителствата им да приемат имигранти в полза на икономиките им. Но за България....... айде няма нужда, като си знаем положението.
Както е тръгнало с тези темпове и при тази толерастия в нашите общества, няма да мине много време и току виж ни наложат някакви свои правила бившите имигранти, които ще са се превърнали в мнозинство със своя религия и ценности

Светла Енчева е завършила философия в Софийския университет. Преподавала е социология, работила е като анализатор в Социологическата програма на Центъра за изследване на демокрацията. Редовна авторка е в "Тоест". Фокус на интересите ѝ са човешките права. Сега съвместява журналистиката, социологията и преподаването на немски език. Основателка е на сайта Genderland. Това последното е достатъчно за да вникна в философията и :D
Последна промяна MadDog на 12 Яну 2024, 16:54, променена общо 1 път
“In the new world, you have to accept total transparency. It will become part of your personality”
“Everything will be transparent. If you have nothing to hide you have no reason to be afraid.”

ВТС bc1q8mr7s0k9qga5fuwrhst2n84d0f2gdhtvd38fcp
Аватар
MadDog
 
Мнения: 243
Регистриран на: 31 Яну 2014, 18:08
Местоположение: София -град

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], gorgar, ionicle, Kartoff