Ремонтирам вентилатори 280x 290x RX470 RX480 RX570 Sapphire

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Ремонтирам вентилатори 280x 290x RX470 RX480 RX570 Sapphire

Мнениеот bria » 21 Юли 2017, 19:31

Моля не се опитвайте да ремонтирате вентилаторите сами! Това само усложнява работата ми! Не пръскайте ВЕДЕ-нце, не мажете с грес и не слагайте каквито и да било масла! Ще съсипете вентилатора! Един ремонт изисква доста сериозна и прецизна работа, а също така се провеждат и редица тестове преди да си получите вентилаторите(картата) обратно.

*Ремонт на 1 карта - 10 лева (с 2-3 вентилатора).
*Ремонт(лепене) на разклатена ос на вентилатор - 15 лева.
*2 чисто нови вентилатора, оригинални китайски :) - 44 лева. (280х)

*Побългаряване(Опит за вграждане според картата - става като разпилен гоуф с широки гуми :) ) с 2 вентилатора - 15 лева. + цената на вентилаторите. Може да са такива, които имат следене на обороти и температура или такива без следене.

*Тежко побългаряване(Външен монтаж - става грозно, но това не са манекени) с 2 вентилатора - 10 лева. + цената на вентилаторите. Може да са такива, които имат следене на обороти и температура или такива без следене. .

Ремонтирам с добър успех вентилатори на r9 280x 290x RX 470 RX480 RX 570 RX580 Sapphire, XFX, RADEON, AMD,GIGABYTE, ASUS и подобни.

"Пауър Колор" не ремонтирам!!!
"Пауър Колор" не ремонтирам!!!!
Пиша го 2 пъти нарочно- всякакви карти с демони, дракони, пентаграми и други такива подобни карти не ги искам да ги поправям.

Както знаете новите перки изкарват 3-4 месеца до година преди да се "разклатят" видимо и скоро след това картите забиват и добиват по-малко. Поради намалените обороти картите често и изгарят в жегите . Могат да се ремонтират нови "не повредени"(без видими прояви вентилатори (превантивно) на 3-тия или 4-тия месец.
Могат и да се поправят с много добра надеждност и такива, които имат вече видима износеност с "разклащане" в рамките на 3 - 4 седмици от първата проява на дефекта. Както знаете един такъв вентилатор е 25 лева. Давам ви 1 месеца гаранция за ремонта на вентилаторите на една карта. Иначе ако не е много изпусната изкарва много.
Някой колеги тук са пробвали и могат да кажат мнение.
За себе си мога да кажа, че имам "нови" вентилатори на 4-5 години(превантивно им е правена профилактика на 7-8 месеца).
Ако имате въпроси - пишете.
Последна промяна bria на 02 Авг 2017, 07:16, променена общо 1 път
bria
 
Мнения: 57
Регистриран на: 09 Дек 2015, 02:58

Re: Ремонтирам вентилатори 280x 290x RX470 RX480 RX570 Sapph

Мнениеот johnkill » 01 Авг 2017, 16:46

Сори че сега чак видях обявата но потвърждавам, че реновира страхотно вентилатори. Два пъти съм ползвал услугите му и съм много доволен.
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas


Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin