Продавам Baikal Mini Miner

Раздел за обяви

Модератор: Moderators

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот 13K » 17 Фев 2017, 22:51

Мите,

Тез работи дето ги приказваш са си направо подвеждащи за по-незапознатите.

1. Това "900" за 3 карти, долара ли имаш предвид или левчета? Щото ако е левчета, и друг път съм ти казвал, ако не те хванат вземи и за мен ;)
Или пък ги чопваш от някъде?
2. Oт тези $3.3 на ден, които си споменал, извади цената на тока и кажи колко остава чисто.
3. Към видеокартите добави и необходимия друг хардуер, труда и времето за сглобяване и настройки, разправията с проблеми и т.н., за което Вал ти намеква, и кажи на колко оценяваш този риг с 3 карти.
4. Ами "хардуер" и месечни разходи за охлаждане/ вентилация? Колко топло правят картите и колко миньорчето? Вярно все още е студено, но пролетта започва след месец...

Хайде коментирай горните точки и направи сравнение с байкалчето
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот mitice » 17 Фев 2017, 23:18

1.В левове говорим и всеко може да си вземе..
2.Не съм вадил цената на тока,но да малко повече е.
3.А за тея байкали случайно не тряя ли комп?
4.Нямам такива разходи за вентилация аз си трая лятото на на 34-5 стайна.
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот olele » 17 Фев 2017, 23:57

Съвсем през просото я подкарахте. Единия избива байкал за 16 месеца ама забравя да брой че трудността скача на всеки 2 седмици, а другия намира 470 за 300лв на кило ама все не се сеща да каже откъде. Ясно е че всеки си гони далаверата и търси рибки или внимание ама все пак е писано и остава , ще се червите след някое друго време като/ако ви дойде акъла.....
olele
 
Мнения: 211
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:28

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот mitice » 18 Фев 2017, 10:46

О, не сбъркал си момче ако искаш 300лв 470 8ГБ даваш скайп на лс свързвам те с човека и ти поръчва по просто от това накъде?!?
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот 13K » 18 Фев 2017, 11:04

mitice написа:1.В левове говорим и всеко може да си вземе..
2.Не съм вадил цената на тока,но да малко повече е.
3.А за тея байкали случайно не тряя ли комп?
4.Нямам такива разходи за вентилация аз си трая лятото на на 34-5 стайна.


1. Хайде дай го този човек де. Чудно ми е що не се показва публично - опашка от клиенти ще направи тука. Ама щом предпочита да ми пише ЛС
2. "Малко" ??? Взех да се съмнявам дали въобще знаеш как да си сметнеш стойността на тока
3. Не Мите, не трябва. Компютърчето е вградено. Само интернет ти трябва.
4. Като почнеш да се справяш лятото с топлината от поне 10-15 kW мощност може и да почнеш да имаш нещо смислено за казване.

Мите, сигурно на не малка част от хората тук дневната им сметка за тока е по-голяма от колкото твоята за цял месец, но те не ходят да ръсят глупости като тебе.

В момента ти си малко барабар Петко с мъжете.

Ако ще спамиш нека да е някъде другаде
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот mitice » 18 Фев 2017, 11:08

Така нямам намерения да спамя просто коментирахме.. :)
1.Човека си има скайп дискусия ,но ще му кажа пък да си пусне тук тема (явно не му е хрумнало)
И да прав си има хора който също знам на който тока имне 3 бона поне :) тва незнам да съм го оспорвал.
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот 13K » 18 Фев 2017, 13:17

olele написа:Съвсем през просото я подкарахте. Единия избива байкал за 16 месеца ама забравя да брой че трудността скача на всеки 2 седмици, а другия намира 470 за 300лв на кило ама все не се сеща да каже откъде. Ясно е че всеки си гони далаверата и търси рибки или внимание ама все пак е писано и остава , ще се червите след някое друго време като/ако ви дойде акъла.....


Олеле, разбирам ти намека, но май ти се изказваш неподготвен.
Напук на твоето твърдение истината е, че за последните 2-3 седмици дохода се повиши.

Искам да ти задам въпрос:
Какво е общото между трудността (всъщност коя трудност !?!), двете седмици и байкалчето и каква е корелацията между тях?

За колко време ще се изплати който и да е хардуер сигурно само господ може да каже. Ние можем само да предполагаме. За да вкарам предположението в някакви що годе реални граници аз правя прогнозни изчисления вземайки текущите данни.
В началото на темата направих някои сметки, които умишлено подцених, точно с цел да не подвеждам никого.

Истината е, че миньорчето за момента се справя доста по-добре от написаното.
По-късно ако ми остане време ще публикувам реални данни.
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот Zmejsky » 20 Фев 2017, 08:13

mitice написа:Така нямам намерения да спамя просто коментирахме.. :)
1.Човека си има скайп дискусия ,но ще му кажа пък да си пусне тук тема (явно не му е хрумнало)
И да прав си има хора който също знам на който тока имне 3 бона поне :) тва незнам да съм го оспорвал.

Някой купи ли си от картите на митето по 300 лв. :) ?
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот mitice » 20 Фев 2017, 10:01

Хаха не са мой даже имам и един МСИ от тоя човек.И GTX 970 от него която пък продадох на @Spoon :) и беше доволен човека.
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Продавам Baikal Mini Miner

Мнениеот 13K » 21 Фев 2017, 16:55

Zmejsky написа: Някой купи ли си от картите на митето по 300 лв. :) ?


Аз поне все още не. Надиплил съм пачка и чакам, ама Митето само бърбори и не пуска аванта :)

Междувременно братята китайци вдигнаха цената на байкалчето и вече е 940 лв

За сметка на това пък миньорчето се представя за сега повече от блестящо.
Според Nicehash прогнозен месечен добив 66 ЕВРО :)
Прикачени файлове
baikal-nicehash-150-MH-2017-02-21.jpg
baikal-nicehash-150-MH-2017-02-21.jpg (189.45 KiB) Прегледано 1643 пъти
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

ПредишнаСледваща

Назад към Обяви (Купувам/Продавам)

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, Kartoff, Spenchoni, UserX1XO, viniamin